The Best of Kibole.pl

Przedstawiamy zebrane razem filmiki, które zdobyły najwyższą oglądalność od początku działania strony. Czyli – najlepsze! Bo nie ma innego kryterium, jak oglądalność! Dziękujemy: Łukaszowi „Jurasowi” Jurkowskiemu i Marcinowi Najmanowi za ponad 11 tysięcy odsłon! Arturowi Szpilce z ponad 10 tysięcy odsłon. Józefowi Warchołowi i Kamilowi Bazelakowi za 8 tysięcy odsłon. Dobre wyniki osiągnęliśmy również dzięki reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej U17, która zdobyła mistrzostwo Europy. Niezawodny Mirosław „Miras” Okniński, chwaląc KSW 26 też punktował doskonale:-), jak zwykle. 3.500 odsłon zdobył Janusz Korwin Mikke za swoje wypowiedzi o sporcie i nie tylko.

Zapraszamy na seans filmowy! Zapraszamy też na nasz kanał – na pewno znajdziecie coś ciekawego.

Najman wyzwał Jurasa!

Artykuł i film z 15 listopada 2013 roku.

15 listopada 2013 Marcin „El Testosteron” Najman pojawił się w „Jaskini Lwa”, czyli w Legionowie i w krótkich słowach zaproponował pojedynek Łukaszowi „Jurasowi” Jurkowskiemu. Podał dwa terminy – do wyboru. Wszystko to miało miejsce na Gali PLMMA 24 EXTRA, dokładnie po czwartej walce, około godziny 21. Marcin liczył na to, że spotka Łukasza Jurkowskiego osobiście, siedzącego obok ringu na stanowisku komentatorskim wraz z Andrzejem Janiszem. Niestety – jak dowiedzieliśmy się, właśnie tego dnia Łukasz „Juras” Jurkowski odniósł poważną kontuzję, jest na środkach znieczulających i – według słów Andrzeja Janisza – absolutnie nie mógł się podjąć obowiązków komentatora czy też nawet podjechać na Galę.

Szpilka walczy z czasem!

14 stycznia 2014

Dosłownie piekło zgotowała amerykańska biurokracja naszemu pięściarzowi przed walką z Bryantem Jenningsem! Dziś, po spotkaniu w ambasadzie może być prawie pewny, że uda się polecieć na walkę do Stanów Zjednoczonych. Ambasada pracuje i można sądzić, że nastawienie jest pozytywne, ale w grę wchodzi kwestia czasu. Obejrzyjcie wywiad z Arturem Szpilką i promotorem Andrzejem Wasilewskim. Trzymamy kciuki za „Szpilę”!

Józef Warchoł vs Kamil Bazelak w MMA

Działo się to 14 września 2013 Pruszków, gala PLMMA, walka zakończona wygraną Józefa Warchoła w pierwszej rundzie przez ko. Filmowane przez Kibole.pl

Złoto kadry dziewcząt U17 w piłce nożnej!

10 lipca 2013 Polskie piłkarki zostały mistrzyniami Europy do lat 17. W finale pokonały Szwecję 1:0. Bramkę na wagę złota strzeliła w 15. minucie gry Ewelina Kamczyk.

Pocałunki na KSW!

26 marca 2014

O tym, czego jeszcze może się, jako trener, nauczyć od trenera Piotra Jeleniewskiego – mówi szczerze Mirosław „Miras” Okniński! Ocenia też Konfrontację Sztuk Walki 26. za której oglądanie zapłacił 39 złotych.

Janusz Korwin Mikke o sporcie i nie tylko!

Dwa z dziesięciu punktów programu partii Kongres Nowej Prawicy.

Do czego będziemy dążyć i co chcemy osiągnąć w przyszłym parlamencie?

Wolny internet, wolne stadiony, wolny obywatel.

Nie godzimy się na cenzurę sieci, zamykanie stadionów, traktowanie wszystkich jak potencjalnych przestępców. Swobodę krytyki władzy uznajemy za fundamentalne prawo obywateli.

Zadbamy o bezpieczeństwo obywateli. Zracjonalizujemy system kar za przestępstwa – kary będą adekwatne do czynu, będą przede wszystkim uwzględniać interes pokrzywdzonego. Będziemy dążyć do przywrócenia kary śmierci dla morderców. Zadbamy o właściwe finansowanie policji. Służby specjalne, zamiast prześladować kibiców i krytyków władzy, będą służyły walce z terroryzmem i ochronie żywotnych interesów państwa.

Udostępnij!

Dodaj komentarz