Zawód Sędziego?

Zawód Sędziego?

Zagadka: jaki jest zawód wyuczony oraz wykonywany Pana Sędziego, którego zobaczycie na filmie. Naszym zdaniem – to pisarz:-)

Liga okręgowa: Mecz XX Kolejki Ligi Okręgowej Katowice gr.1 Sokół Wola – Sokół Orzesze (0-1)

Relacja 0d: Sokół Wola Officjal

oraz komentarz ze strony Na Kibicowskim Szlaku autor: selbi1989

„W drugiej części spotkania decyzje sędzie stają się coraz bardziej kontrowersyjne, sytuacja taka Mateusz Warzecha w walce z zawodnikiem Woli zostaje przypadkowy uderzony butem w głowę. Sędzia dalej puszcza akcję, po zakończeniu akcji wraca do poszkodowanego zawodnika i wzywa pomoc medyczną, zawodnik Sokoła po udzieleniu pomocy medycznej wstaje z boisko i zostaje ukarany żółtą kartą nie wiadomo za co, i to nie była dzisiaj jedyna niezrozumiała sytuacji kiedy zawodnicy zostali karani żółtymi kartkami. W 58 minucie najlepsza sytuacja gości w dzisiejszym meczu, Bartosz Więckowski dostaje piłkę na 5 metrze i w sytuacji 200% sam na sam trafia prosto w bramkarza Mateusza Wojtynka. I po tej akcji sędzia liniowy wzywa do siebie sędziego głównego i po konsultacji Więckowski otrzymuje drugą żółtą kartę i schodzi z boiska, warto tu odnotować że pierwsza żółta kartka dla tego zawodnika również została podyktowana wtedy gdy liniowy wezwał do siebie sędziego głównego. Po tej czerwonej kartce dla gości na boisko już się zrobiło bardzo nerwowo, trener Sokoła Wola zostaje wyrzucony na trybuny, i już nawet kibice Sokoła Orzesze po tej decyzji zaczęli się śmiać z decyzji sędziego.”

Uwaga! Dźwięk jest „dotkliwy dla uszu”!

„Drużyna Sokoła mogła podwyższyć prowadzenie ale Prus i Boczar zmarnowali dogodne sytuacji, w końcówce meczu znowu widzimy popis sędziego, zawodnik rezerwowy gości zostaje ukarany żółtą karta i sędzia gwizdkiem przerywa grę. Gdy już sędzia ma zamiar rozpoczynać grę sędzia liniowy który nie chciał być gorszy od tego po drugiej stronie boiska wzywa do siebie głównego i po konsultacji Michał Pyrlik zawodnik gości zostaje ukarany czerwoną kartką. I po paru minutach spotkanie kończy się zasłużonym zwycięstwem Sokoła Orzesze. Po zakończeniu meczu jeszcze posypały się kartki dla zawodników gości, koledzy z Woli trzymali swojego bramkarza bo chciał w inny sposób wymierzyć sprawiedliwość z sędziami. Cały mecz był nagrywany przez kogoś z Sokoła Wola, więc może nagranie pomoże w odwoływaniu się od niesłusznych żółtych kartek, a zawodnicy którzy zostali ukarania czerwonymi kartkami w szczególności Więckowski pewnie przez parę meczów nie wybiegną na boiska Ligi Okręgowej. „

Udostępnij!

Dodaj komentarz