Wojna trwa! „tęcza” cz. 4 - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Wojna trwa! „tęcza” cz. 4

Komuniści i zboczeńcy w Toruniu!

Do zgromadzonych na Placu Zbawiciela przemówił przedstawiciel Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego Robert Winnicki, kandydat do Parlamentu Europejskiego z województwa świętokrzyskiego i małopolskiego:

„Trwa wojna! Na Polskę napływa kolejna fala agresji demoliberalizmu i lewactwa z zachodniej Europy. […] Tu chodzi o walkę o sferę publiczną! O symbole debaty publicznej i język debaty publicznej i my stajemy tu jednoznacznie naprzeciw sił które chcą w Polsce zrobić takie same bagno jakie zrobiła ze społeczeństw zachodnich […] Najpierw tęcze, potem parady zboczeńców, kolejno homo związki, adopcja i w końcu rejestracja partii pedofilów! Temu wszystkiemu musimy się radykalnie przeciwstawić! […] Jeśli ktoś pyta, jaki kolor ma mieć w Polsce pedalska tęcza – odpowiadamy – kolor płomienia!”

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.