Wojna trwa! „tęcza” cz. 4 - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Wojna trwa! „tęcza” cz. 4

Do zgromadzonych na Placu Zbawiciela przemówił przedstawiciel Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego Robert Winnicki, kandydat do Parlamentu Europejskiego z województwa świętokrzyskiego i małopolskiego:

„Trwa wojna! Na Polskę napływa kolejna fala agresji demoliberalizmu i lewactwa z zachodniej Europy. […] Tu chodzi o walkę o sferę publiczną! O symbole debaty publicznej i język debaty publicznej i my stajemy tu jednoznacznie naprzeciw sił które chcą w Polsce zrobić takie same bagno jakie zrobiła ze społeczeństw zachodnich […] Najpierw tęcze, potem parady zboczeńców, kolejno homo związki, adopcja i w końcu rejestracja partii pedofilów! Temu wszystkiemu musimy się radykalnie przeciwstawić! […] Jeśli ktoś pyta, jaki kolor ma mieć w Polsce pedalska tęcza – odpowiadamy – kolor płomienia!”

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij