Donald Matole twój rząd obalą Kibole!

Przeciw „tęczy” cz. 2, Kibole.pl prezentują: 15 kwietnia 2014 – „Tęcza, tęcza, znak zboczeńca!” relacja z Placu Zbawiciela! Ten głos dotyczy każdego z nas! Czy chcesz, żeby Twoje dzieci, wnuki były wychowywane przez pedofilów? Chyba nie! Więc – posłuchaj!

Głos zabrał Witold Tumanowicz, członek Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego, kandydat do parlamentu europejskiego z województwa Mazowieckiego. Powiedział wprost:

„Jest jeden podstawowy argument, żeby usunąć tą szkaradę! Po prostu nie zgadzamy się na promocję pedalstwa w Polsce! Nie zgadzamy się na promowanie symbolu pedalstwa w samym centrum Warszawy! Polacy się na to nie zgadzają. Nie chcemy, wzorem państw zachodnich, utopić się w tym szambie! […] Albo my wytępimy ten homo nazizm, albo oni wytępią nas! […] „Oni” chcą rejestrować homo związki. Ja powiem tak: Po dojściu Ruchu Narodowego do władzy, będziemy rejestrować nie tylko związki, ale także pojedynczych pedałów, tak aby żaden z nich nie miał prawa wychowywać dziecka, być nauczycielem, nawet zbliżyć się do dziecka!”

Uczestnicy manifestacji wznosili okrzyki: „Donald Matole twój rząd obalą Kibole!”, „Tęcza, tęcza, znak zboczeńca!” oraz „Zakaz pedałowania!”

Jeszcze dziś kolejne materiały na naszej stronie.

Zdjęcie czołowe:

Demonstrant z polską flagą na pl. Zbawiciela. W tle płonąca tęcza. Ponad 1000 osób opublikowało to zdjęcie na Facebooku. Zarówno ci oburzeni spaleniem tęczy na pl. Zbawiciela, jak i fani profilu „Płoń tęczo płoń”. Jedni z oburzeniem komentują zniszczenie instalacji… (Fot. Marcin Wziontek Photography)

„Oddział Telewizyjny KSDP przyznał nagrodę (…) za „Najlepszą fotografię patriotyczną roku 2013” – czytamy na stronie stowarzyszenia. Fotografia przedstawia płonącą tęczę z pl. Zbawiciela. Julita Wójcik, autorka instalacji: „Nazywanie takiego aktu przemocy patriotyzmem jest promowaniem i legitymizowaniem nienawiści”.

Kibole.pl – Nazywanie Pani Julity Wójcik „artystką” jest promowaniem głupoty!

Udostępnij!

Dodaj komentarz