Donald Matole twój rząd obalą Kibole! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Donald Matole twój rząd obalą Kibole!

Przeciw „tęczy” cz. 2, Kibole.pl prezentują: 15 kwietnia 2014 – „Tęcza, tęcza, znak zboczeńca!” relacja z Placu Zbawiciela! Ten głos dotyczy każdego z nas! Czy chcesz, żeby Twoje dzieci, wnuki były wychowywane przez pedofilów? Chyba nie! Więc – posłuchaj!

Głos zabrał Witold Tumanowicz, członek Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego, kandydat do parlamentu europejskiego z województwa Mazowieckiego. Powiedział wprost:

„Jest jeden podstawowy argument, żeby usunąć tą szkaradę! Po prostu nie zgadzamy się na promocję pedalstwa w Polsce! Nie zgadzamy się na promowanie symbolu pedalstwa w samym centrum Warszawy! Polacy się na to nie zgadzają. Nie chcemy, wzorem państw zachodnich, utopić się w tym szambie! […] Albo my wytępimy ten homo nazizm, albo oni wytępią nas! […] „Oni” chcą rejestrować homo związki. Ja powiem tak: Po dojściu Ruchu Narodowego do władzy, będziemy rejestrować nie tylko związki, ale także pojedynczych pedałów, tak aby żaden z nich nie miał prawa wychowywać dziecka, być nauczycielem, nawet zbliżyć się do dziecka!”

Uczestnicy manifestacji wznosili okrzyki: „Donald Matole twój rząd obalą Kibole!”, „Tęcza, tęcza, znak zboczeńca!” oraz „Zakaz pedałowania!”

Jeszcze dziś kolejne materiały na naszej stronie.

Zdjęcie czołowe:

Demonstrant z polską flagą na pl. Zbawiciela. W tle płonąca tęcza. Ponad 1000 osób opublikowało to zdjęcie na Facebooku. Zarówno ci oburzeni spaleniem tęczy na pl. Zbawiciela, jak i fani profilu „Płoń tęczo płoń”. Jedni z oburzeniem komentują zniszczenie instalacji… (Fot. Marcin Wziontek Photography)

„Oddział Telewizyjny KSDP przyznał nagrodę (…) za „Najlepszą fotografię patriotyczną roku 2013” – czytamy na stronie stowarzyszenia. Fotografia przedstawia płonącą tęczę z pl. Zbawiciela. Julita Wójcik, autorka instalacji: „Nazywanie takiego aktu przemocy patriotyzmem jest promowaniem i legitymizowaniem nienawiści”.

Kibole.pl – Nazywanie Pani Julity Wójcik „artystką” jest promowaniem głupoty!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij