Przeciw „tęczy” cz. 1 - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Przeciw „tęczy” cz. 1

15.04.2014, w Warszawie odbył się kolejny protest przeciwko tak zwanej „tęczy” na Placu Zbawiciela. Przemawiający do zgromadzonych mówcy rozpatrywali sprawę „szkarady” w każdym aspekcie. Muszę przyznać, że jak do tej pory – nie słyszałem tak jasnej i spójnej argumentacji! Każdy powinien wysłuchać kolejnych wystąpień!

Kibole! Kibice! Patrioci! Posłuchajcie! Postaramy się, w miarę możliwości technicznych, przez cały jutrzejszy dzień, pokazać co naprawdę działo się na Placu Zbawiciela.

Jako pierwszy przemawiał członek Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego, kandydat do Europarlamentu z Warszawy – Krzysztof Bosak.

Przedstawił kilka konkretnych powodów, dla których „tęcza” powinna zostań przeniesiona w inne miejsce, najlepiej, jako podpowiadali zgromadzeni, na dno Wisły!

Posłuchajcie!

Kolejne przemówienia będą dodawane na bieżąco, tak że zaglądajcie na naszą stronę.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.
2 replies to this post
  1. Na terenie właściciel stawia co chce – o ile nie narusza praw innych. Teren jest współwłasnością mieszkańców Warszawy – więc oni (wszyscy ) powinni wyrazxić zgodę. Jeśli brak zgody wszystkich to niech ci, którym się to podoba kupią sobie jakiś teren, zapłacą artyście – i po problemie. Za jakąkolwiek twórczość należy zapłacić PRYWATNIE. Ten komu coś się podoba miech za to płaci. Dotyczy to również sportu.

    • Dokładnie TAK! Artyści, zamiast pilnować „praw autorskich” niech siedzą w przejściach podziemnych i grają lub/i śpiewają. Ze sportem podobnie. Kłopot tylko w tym, jak dokonać „przejścia” pomiędzy tym, co mamy dziś, a tym co chcemy mieć? W sporcie oczywiście. Takiego „przejścia” żeby nie tracić ciągłości….

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij