Michalczewski, Gołota i Adamek!

Odkąd Tomasz Adamek ogłosił, że kandyduje do Jewroparlamentu i będzie, jako polityk walczył o polską rację stanu – sprawy toczą się błyskawicznie. Adamek stanowczo wygłasza swoje (moim zdaniem słuszne) racje o rodzinie, normalności społecznej, parach homoseksualnych, adopcji i aborcji. Mówi ostro, nie przestrzega poprawności politycznej. Dodaje przypraw w postaci wypowiedzi, że Anna Grodzka to dla niego „Krzysio” – czym wywołuje wściekłość czerwonych.

Do polityków, wypowiadających się o politycznych aspiracjach Adamka, dołączyli pięściarze Legendy, czyli Dariusz „Tygrys” Michalczewski i Andrzej Gołota.

Długo nad tym myślałem… Po co oni się wypowiadają? Odkryłem to!

Tomasz Adamek, Andrzej Gołota, Dariusz Michalczewski, zabierają głos w sprawach polityki – dla nas! Dla Ciebie, dla mnie! Dla Kibiców, dla Kiboli, a nawet dla tych, co chodzą w wąskich spodniach i kapelusikach.

Wiecie dlaczego?

Dlatego, że prawie nikt już nie słucha polityków, „ekspertów”, publicystów, „ludzi honoru” i artystów. Skutek jest taki, że większość z nas jest bierna wobec tego, co „oni” z nami robią.

Podwyższą coś – okej, byle ciepła woda w kranie…

Uchwalą, że ludzi po sześćdziesiątce nie będzie się leczyć? Okej, byle kawa late jeszcze była w barze….

Uchwalą, że dzieci będą zabierane rodzicom już od 3. roku życia? Okej, byle można było jeździć rowerem po ulicach…

Adamek, Gołota, Michalczewski – dyskutując publicznie o wartościach i o „byciu politykiem” są znacznie bardziej zauważeni i słuchani. Po prostu każdy ma z nimi związane swoje wspaniałe przeżycia, szanuje ich. Mam nadzieję, że z tego powodu słuchacie ich uważniej, niż Donka, czy Bronka.

Słuchacie?

Jeśli tak, to nadszedł czas rozprawić się z poglądami moich ulubionych pięściarzy.

Andrzej Gołota mówi, że Adamek powinien się najpierw wykazać na posadzie wójta. Twierdzi, że polityki trzeba się „uczyć”. Nie ma Pan racji! Matactwa i brudnych zagrywek – faktycznie trzeba się uczyć. Ale uczciwego nazywania po imieniu zła i dobra, uczyć się nie trzeba!

Dariusz Michalczewski uważa, że Adamek nie powinien publicznie afiszować się ze swoją religijnością. Pisze, że sam jest osobą wierzącą, ale to prywatna sprawa. Nie ma Pan racji, Panie Darku! Wiara nie jest „prywatną sprawą”, choć lewacka hołota wrabia nam to od lat!

Nasza wiara – okazywana publicznie – oznacza nasze trwanie i bezpieczeństwo!

Szanowni Kibole!

Trzy wielkie osobistości ringu dały nam pretekst do dyskusji!

Udostępnij!

Dodaj komentarz