Tomasz Adamek uwolniony!

Wspaniały sportowiec i prawdziwie wierzący Polak, Tomasz Adamek ogłosił, że wystartuje do JewroParlamentu z list Solidarnej Polski. Mało tego! Ogłosił, że wystartuje, żeby bronić Polski, bronić wiary i postawić tamę wszelkim degeneracjom.

Z całych sił wychwalałem taką postawę mojego ulubionego pięściarza.

Jedno mnie tylko bolało…

Na drodze z Warszawy do Katowic… te reklamy…. te małe baraczki z jednorękimi bandytami, w identycznym wystroju, jak napój energetyczny…

Zastanawiałem się i martwiłem, czy taka współpraca nie będzie się za posłem Adamkiem brzydko wlec? Czy ktoś nie wypomni mu, że był twarzą napoju energetycznego? Oraz, że tenże napój, jakoś tak graficznie, kojarzył się z tymi baraczkami, w których można było wygrać lub przegrać „małe kwoty”, czy jak to się tam nazywa?

Teoretycznie – nie ma nic złego w hazardzie, póki nie wpierdala się do tego państwo. Jednak wiele osób uważają hazard za coś złego. Czy to nie zaszkodzi pięściarzowi? – zastanawiałem się, kupując żetony do automatu w drodze do Katowic…

Gorzej jest, a raczej byłoby z napojami.

Nie ma bowiem żadnego powodu, żeby stosować napoje „energetyczne” a każda ich reklama jest robieniem ludzi w balona.

Gdyby nie Tomasz Adamek, którego bardzo lubię, był twarzą napoju, tylko Justyna Kowalczyk – sam bym pisał, że wciąga młodzież w szkodliwą zabawę.

Na szczęście wszystko się samo rozwiązało!

Producent napojów energetycznych, dotychczasowy sponsor Tomasza Adamka nie przedłuży umowy z nim wygasającej z końcem kwietnia umowy!

Podobno – sponsor chce w ten sposób „odciąć się” od politycznej działalności Adamka.

Uspokojony tą informacją, czekam aż Raiffeisen POLBANK odetnie się od chamstwa, kokieterii i histerii Justyny Kowalczyk!

Zresztą… jeśli naprawdę jest w ciąży, to już nie będzie z niej pożytku na biegowych trasach. A wzorem dobrej matki na pewno nie będzie!

Udostępnij!

Dodaj komentarz