Tomasz Adamek uwolniony! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Tomasz Adamek uwolniony!

Wspaniały sportowiec i prawdziwie wierzący Polak, Tomasz Adamek ogłosił, że wystartuje do JewroParlamentu z list Solidarnej Polski. Mało tego! Ogłosił, że wystartuje, żeby bronić Polski, bronić wiary i postawić tamę wszelkim degeneracjom.

Z całych sił wychwalałem taką postawę mojego ulubionego pięściarza.

Jedno mnie tylko bolało…

Na drodze z Warszawy do Katowic… te reklamy…. te małe baraczki z jednorękimi bandytami, w identycznym wystroju, jak napój energetyczny…

Zastanawiałem się i martwiłem, czy taka współpraca nie będzie się za posłem Adamkiem brzydko wlec? Czy ktoś nie wypomni mu, że był twarzą napoju energetycznego? Oraz, że tenże napój, jakoś tak graficznie, kojarzył się z tymi baraczkami, w których można było wygrać lub przegrać „małe kwoty”, czy jak to się tam nazywa?

Teoretycznie – nie ma nic złego w hazardzie, póki nie wpierdala się do tego państwo. Jednak wiele osób uważają hazard za coś złego. Czy to nie zaszkodzi pięściarzowi? – zastanawiałem się, kupując żetony do automatu w drodze do Katowic…

Gorzej jest, a raczej byłoby z napojami.

Nie ma bowiem żadnego powodu, żeby stosować napoje „energetyczne” a każda ich reklama jest robieniem ludzi w balona.

Gdyby nie Tomasz Adamek, którego bardzo lubię, był twarzą napoju, tylko Justyna Kowalczyk – sam bym pisał, że wciąga młodzież w szkodliwą zabawę.

Na szczęście wszystko się samo rozwiązało!

Producent napojów energetycznych, dotychczasowy sponsor Tomasza Adamka nie przedłuży umowy z nim wygasającej z końcem kwietnia umowy!

Podobno – sponsor chce w ten sposób „odciąć się” od politycznej działalności Adamka.

Uspokojony tą informacją, czekam aż Raiffeisen POLBANK odetnie się od chamstwa, kokieterii i histerii Justyny Kowalczyk!

Zresztą… jeśli naprawdę jest w ciąży, to już nie będzie z niej pożytku na biegowych trasach. A wzorem dobrej matki na pewno nie będzie!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij