UPDATE #3 Odbudowa „tęczy” - relacja na żywo! Nagranie policyjnych zatrzymań! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek UPDATE #3 Odbudowa „tęczy” – relacja na żywo! Nagranie policyjnych zatrzymań!

Godzina 15. Oto wiadomości z Polsat News: Policja wyciąga z grupy pojedyncze osoby:

Godzina 14.30 Protestujący tworzą zwartą grupę. Policja wyciąga pojedyncze osoby, wiąże i prowadzi do radiowozów! Nie wiemy, jak to dziś się skończy. We wtorek 15 kwietnia o godzinie 18.00 odbędzie się kolejny, bardzo liczny protest.  

Godzina 13.30 – policja zawija protestujących. Oglądajcie!

Mogę się spodziewać, że zaraz padną pytania: „Jak to się wiąże ze sportem i kibicowaniem?”

Bardziej, niż myślicie! Na Kibole.pl pisałem już, że sprawa nie w tym, co przedstawia to „dzieło sztuki”! Sprawa w tym, że miasto nie należy do urzędników! Urzędnicy mają zarządzać! Tylko – zarządzać, a nie płacić solidne pieniądze wątpliwym „artystom” za wątpliwe „dzieła”!

Na Plac Zbawiciela właśnie przyjechała ekipa, która będzie próbowała odbudować Tęczę. W związku z tym Ruch Narodowy o godz. 12.00 organizuje manifestację na Placu Zbawiciela, która spróbuje pokojowo zablokować postawienie tej szkaradnej instalacji!

Ruch Narodowy PROSI WSZYSTKICH O ZABRANIE FLAG I ZGROMADZENIE SIĘ NA NA RONDZIE (NA SAMYM) ŚRODKU, NAJPÓŹNIEJ DO POŁUDNIA!!

Obserwujcie nas przez kamerę internetową:

Zadzwońcie do znajomych, wyślijcie sms i przyjeżdżajcie!

Informacja dla mediów i służb porządkowych: działamy pokojowo, działamy w obronie porządku publicznego i działamy zgodnie z konstytucyjnymi gwarancjami swobody zgromadzeń.

Do zobaczenia i udostępnijcie ten wpis u siebie na profilach!

t2

t1

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij