UPDATE #3 Odbudowa „tęczy” – relacja na żywo! Nagranie policyjnych zatrzymań!

Godzina 15. Oto wiadomości z Polsat News: Policja wyciąga z grupy pojedyncze osoby:

Godzina 14.30 Protestujący tworzą zwartą grupę. Policja wyciąga pojedyncze osoby, wiąże i prowadzi do radiowozów! Nie wiemy, jak to dziś się skończy. We wtorek 15 kwietnia o godzinie 18.00 odbędzie się kolejny, bardzo liczny protest.  

Godzina 13.30 – policja zawija protestujących. Oglądajcie!

Mogę się spodziewać, że zaraz padną pytania: „Jak to się wiąże ze sportem i kibicowaniem?”

Bardziej, niż myślicie! Na Kibole.pl pisałem już, że sprawa nie w tym, co przedstawia to „dzieło sztuki”! Sprawa w tym, że miasto nie należy do urzędników! Urzędnicy mają zarządzać! Tylko – zarządzać, a nie płacić solidne pieniądze wątpliwym „artystom” za wątpliwe „dzieła”!

Na Plac Zbawiciela właśnie przyjechała ekipa, która będzie próbowała odbudować Tęczę. W związku z tym Ruch Narodowy o godz. 12.00 organizuje manifestację na Placu Zbawiciela, która spróbuje pokojowo zablokować postawienie tej szkaradnej instalacji!

Ruch Narodowy PROSI WSZYSTKICH O ZABRANIE FLAG I ZGROMADZENIE SIĘ NA NA RONDZIE (NA SAMYM) ŚRODKU, NAJPÓŹNIEJ DO POŁUDNIA!!

Obserwujcie nas przez kamerę internetową:

Zadzwońcie do znajomych, wyślijcie sms i przyjeżdżajcie!

Informacja dla mediów i służb porządkowych: działamy pokojowo, działamy w obronie porządku publicznego i działamy zgodnie z konstytucyjnymi gwarancjami swobody zgromadzeń.

Do zobaczenia i udostępnijcie ten wpis u siebie na profilach!

t2

t1

Udostępnij!

Dodaj komentarz