Zbliża się pyszne zakończenie!

Pokonaj głód z pyszne.pl!

Piłkarze – gotowi, wielki ekran – też, ale czy to wszystko, żeby sportowy wieczór był udany? Możemy Wam – Kibice pomóc w pysznym stylu!

Wszyscy już są, a Ty? Pamiętałeś o wszystkim, tylko nie o jedzeniu! Jest na to rozwiązanie. Jeśli zamówisz posiłek na pyszne.pl – dowieziemy go przed końcem pierwszej połowy!

Różne smaki do wyboru!

Serwis pojawił się w 2010 roku, kiedy jeszcze nikomu nie śniło się o zamawianiu jedzenia w sieci. Ale…. Założyciele trafnie przewidzieli tendencje rynkowe!

Teraz serwis w swojej bazie zrzesza 1500 restauracji z całej Polski. Za pomocą pyszne.pl jesteśmy w stanie spróbować dań z różnych kuchni świata, trochę poeksperymentować z nowymi smakami.

Korzystanie z serwisu jest intuicyjne, nie ma z tym żadnego problemu.

Wybieramy lokal oraz danie według naszego uznania, możemy też skorzystać z opinii innych użytkowników, by dowiedzieć się więcej. Płatności możemy dokonać tradycyjnie, gotówką przy odbiorze oraz online za pośrednictwem karty kredytowej, przelewu lub systemu PayPal. Po zakończeniu zostajemy poinformowani o przewidywanym czasie dostawy.

Skorzystaj z naszej pomocy już podczas najbliższego kibicowania! Dołącz do naszego Fanpage! Jest już tam 42 tysiące fanów, a wielu z nich – to właśnie Kibice.

Uwaga! Konkurs z pysznymi nagrodami!

Kibole.pl zapraszają do udziału w Konkursie na najlepsze kibicowskie zdjęcie. Nagrody to ufundowane przez portal pyszne.pl bony o wartości 50 zł! Sprawdź jak pysznie można kibicować!

Regulamin konkursu:

Konkurs Kibole.pl i Pyszne.pl

Ogłaszamy konkurs fotograficzny dla wszystkich kibiców w Polsce!

Organizator: www.kibole.pl oraz fanpage Kibole.pl

Wyłączny sponsor PYSZNYCH nagród – portal Pyszne.pl

Konkurs fotograficzny pod tytułem:

„Pyszne foto Kibole.pl”

Kategorie:

1 – Najlepsze zdjęcie kibicowskie z 2014 roku;

2 – Nasze wyjazdy;

3 – Nasze oprawy;

4 – Nasze ustawki;

5 – Kibicowskie jedzenie.

Nagrody:

Nagrody w konkursie ufundowane przez portal Pyszne.pl – to bony o wartości 50 zł na pyszny posiłek dowieziony we wskazane miejsce!

Szczegółowe informacje o nagrodach na stronie Pyszne.pl

Regulamin:

Osoba uczestnicząca w Konkursie przysyła do pięciu fotografii na wybrany temat. Każde zdjęcie musi być opatrzone tytułem, datą i miejscem wykonania oraz oświadczeniem, że Autor ma wyłączne prawa autorskie do danego zdjęcia, a osoby na zdjęciu wyraziły zgodę na jego publikację i rozpowszechnianie (dotyczy zdjęć, na których można rozpoznać konkretne osoby).

Termin nadsyłania fotografii do dnia 30 kwietnia 2014.

Jury złożone z przedstawicieli Kibole.pl oraz Pyszne.pl wraz z zaproszonymi do współpracy gośćmi – wybierze najlepsze zdjęcia w każde kategorii.

Wszystkie nadesłane zdjęcia, które spełnią kryteria konkursowe – będą opublikowane na stronie Kibole.pl

Parametry techniczne zdjęć. Wymiary 800 x 500 pix, w poziomie lub w pionie, rozdzielczość 75 ppi/inch.

Zdjęcia można nadsyłać do 30 kwietnia 2014 na adres [email protected]

UWAGA! Bony można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie Pyszne.pl, w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online oraz które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę. Należy to sprawdzić podając adres dostawy na stronie pyszne.pl.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 01 maja 2014. Bony można będzie realizować do 15 maja 2014. kody zostaną przesłane błyskawicznie do osób nagrodzonych.  

Udostępnij!

Dodaj komentarz