Tomasz Adamek – wywiad! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Tomasz Adamek – wywiad!

Tomasz Adamek będzie bronił Polski!

Tomasz Adamek to znacząco wyższa klasa, niż Jerzy „cham” Janowicz, Justyna „foch” Kowalczyk, czy szkolona w Rosji Otylia Jędrzejczak. Wyróżnia się ze wszystkich, nie tylko sportowych, kandydatów do Jewro Sowietu”.

Trzeba się modlić, żeby naszemu Mistrzowi udało się działać skutecznie!

Poniżej rozmowa z Tomaszem Adamkiem w jednej z polskojęzycznych telewizji. Pani prowadząca, na pewno dla odwagi, założyła czerwony mundurek:-)

Jakaś Pani w czerwonym: W polityce jest inaczej, niż na ringu… i więcej przeciwników, niż jeden…

Tomasz Adamek: Tak, ale myślę, że nie ma cięższej pracy, niż ring. Jeśli poradziłem sobie w boksie to poradzę sobie w polityce.

Jakaś Pani w czerwonym: Jest pan pewien?

Tomasz Adamek: W stu procentach! […] Będziemy robić porządek w Polsce!

Jakaś Pani w czerwonym: Na czym będzie polegał porządek w Polsce według Tomasza Adamka?

Tomasz Adamek: Każdy wie, że jestem katolikiem. Startując do parlamentu europejskiego będę bronił wiary…

Jakaś Pani w czerwonym: Przed kim pan będzie bronił tej wiary?

Tomasz Adamek: Dziś jest moda, żeby nie wierzyć, żeby odchodzić od Boga… Będę bronił chrześcijaństwa, które nasz kraj chce zatracić.

Adamek jasno oświadcza, że: jest przeciwny aborcji. „Jeśli nie będziemy o to walczyć, to będziemy zabijać dzieci w 7-8 miesiącu. To jest zabijanie dzieci! Kto zabija dzieci – nie ma błogosławieństwa dla takiego kraju! […] Nie możemy dopuszczać, żeby w Polsce były małżeństwa homoseksualne, które chcą wychować dzieci! To jest wypaczenie, to jest wbrew prawu bożemu!

Szczęść Boże, Panie Tomaszu!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij