Janowicz – cham z chamów! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Janowicz – cham z chamów!

Jerzy Janowicz Senior w pełni poparł słowa swojego syna, wypowiedziane na konferencji prasowej po porażce w meczu Polska – Chorwacja w Pucharze Davisa. W wywiadzie udzielonym Krzysztofowi Srogoszowi powiedział:

„Oczywiście popieram słowa syna. Inaczej sobie tego nie wyobrażam. Tak naprawdę to on powiedział to w jeszcze delikatnych słowach. Obruszył się nie na przegrany mecz, jak niektórzy ludzie czytają. Obruszył się na polski sport. Nie boję się, że straci w oczach kibiców. A dlaczego miałoby się to stać? To, co stało się w niedzielę, to nie było dla mnie żadne wydarzenie. Myślę, że to pozytyw, jeśli powiedział o młodzieży, która nie ma pracy. On nie mówił typowo o sporcie. Widocznie źle ludzie to czytają. Nie mnie to oceniać, co powiedział. Jeśli ludzie to dobrze czytają i rozumieją, to bardzo fajnie. Ja mam dużo opinii z Polski i z zagranicy na ten temat. Tu chodzi o interpretację indywidualną. Nie chcę, aby ktoś ze mnie wymuszał coś w tej sprawie!”

Dalej, na pytanie czy synkowi nie potrzeba pomocy psychologa, tatuś odbił piłkę:

„A może to pan wymaga takiego wsparcia, skoro mnie o to pyta? Jerzy nie potrzebuje takiej pomocy!”

Ta wypowiedź dokładnie wyjaśnia, co jest przyczyną chamstwa młodego tenisisty.

To pochodzenie!

Wszyscy w ferworze dyskusji zapominają, że dzień wcześniej nasz tenisista, na poprzedniej konferencji obraził dziennikarza Tomasza Tomaszewskiego.

Ponadto – nie warto rozpatrywać treści. Dość tylko stwierdzić, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca na konferencji prasowej! Gdyby Jerzy Janowicz założył partię polityczną i zwołał wiec, taka przemowa byłaby uzasadniona.

Kolejna sprawa – czekamy na reakcję Polskiego Związku Tenisowego.

Źródło: Krzysztof Srogosz/Eurosport.Onet.pl

Rodzinie Janowiczów dedykujemy te filmy:

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij