Janowicz – cham z chamów!

Jerzy Janowicz Senior w pełni poparł słowa swojego syna, wypowiedziane na konferencji prasowej po porażce w meczu Polska – Chorwacja w Pucharze Davisa. W wywiadzie udzielonym Krzysztofowi Srogoszowi powiedział:

„Oczywiście popieram słowa syna. Inaczej sobie tego nie wyobrażam. Tak naprawdę to on powiedział to w jeszcze delikatnych słowach. Obruszył się nie na przegrany mecz, jak niektórzy ludzie czytają. Obruszył się na polski sport. Nie boję się, że straci w oczach kibiców. A dlaczego miałoby się to stać? To, co stało się w niedzielę, to nie było dla mnie żadne wydarzenie. Myślę, że to pozytyw, jeśli powiedział o młodzieży, która nie ma pracy. On nie mówił typowo o sporcie. Widocznie źle ludzie to czytają. Nie mnie to oceniać, co powiedział. Jeśli ludzie to dobrze czytają i rozumieją, to bardzo fajnie. Ja mam dużo opinii z Polski i z zagranicy na ten temat. Tu chodzi o interpretację indywidualną. Nie chcę, aby ktoś ze mnie wymuszał coś w tej sprawie!”

Dalej, na pytanie czy synkowi nie potrzeba pomocy psychologa, tatuś odbił piłkę:

„A może to pan wymaga takiego wsparcia, skoro mnie o to pyta? Jerzy nie potrzebuje takiej pomocy!”

Ta wypowiedź dokładnie wyjaśnia, co jest przyczyną chamstwa młodego tenisisty.

To pochodzenie!

Wszyscy w ferworze dyskusji zapominają, że dzień wcześniej nasz tenisista, na poprzedniej konferencji obraził dziennikarza Tomasza Tomaszewskiego.

Ponadto – nie warto rozpatrywać treści. Dość tylko stwierdzić, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca na konferencji prasowej! Gdyby Jerzy Janowicz założył partię polityczną i zwołał wiec, taka przemowa byłaby uzasadniona.

Kolejna sprawa – czekamy na reakcję Polskiego Związku Tenisowego.

Źródło: Krzysztof Srogosz/Eurosport.Onet.pl

Rodzinie Janowiczów dedykujemy te filmy:

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz