Porażka Janowicza! Film:-)

Konferencja po meczu Polska – Chorwacja, w rozgrywkach o Puchar Devisa. Polska przegrała ten mecz. Po pierwszym dniu Jerzy Janowicz napadał grubiańsko na dziennikarza Tomasza Tomaszewskiego. Przeczytajcie cały materiał.

Było mu widać mało, bo na pomeczowej konferencji posunął się jeszcze dalej.

Artur St. Rolak zapytał: Być może zbyt wysoko podnosimy poprzeczkę, a nas po prostu nie stać na Grupę Światową?

Na to Janowicz:

„A kiedy my nie podnosimy poprzeczki? W każdym sporcie to robimy. Jesteśmy generalnie absolutnie krajem, który nie ma jakiejkolwiek perspektywy w sporcie, biznesie czy w życiu prywatnym dla nikogo. Studenci uczą się tylko po to, aby móc wyjechać. Trenujemy gdzieś po szopach i to nie tylko w tenisie. Zbigniew Bródka musi ćwiczyć za granicą. Więc dlaczego macie wobec nas jakieś oczekiwania? Może sami wyjdźcie na kort, przepracujcie całe życie w ten sposób, a dopiero potem miejcie oczekiwania. To mnie już śmieszy. Każdy ma jakieś oczekiwania. Przeżyjcie generalnie to, co przeżywają sportowcy. Nie ma żadnej pomocy, w żadnym sporcie czy zawodzie. Każdy musi orać, wyrywać w sobie, żeby coś osiągnąć! […] Czytam wasze artykuły i śmiać mi się chce. Kim jesteście, że macie oczekiwania? Oczekiwania może mieć mój trener, mama, tata, a nie wy. Co takiego robicie? Tylko nas krytykujecie, a potem macie oczekiwania? […] Bohatera trzeba stworzyć przez całą karierę, a śmiecia i zero można stworzyć przez jeden mecz. Tak to wygląda w naszym kraju!”

Tu włączył się Radosław Szymanik, dodając:

„Dlaczego piszecie tylko negatywnie? Dlaczego nikt nie powie, że ktoś zajął drugie miejsce, a nie przegrał w finale. Fajnie, że zaciskacie kciuki, ale może też więcej wyrozumiałości dla nas.”

Na to znów Janowicz:

„Dlaczego pisze się >Janowicz był w półfinale Wimbledonu – Janowicz zarobi<? Takie są artykuły w Polsce. Najpierw jest się mistrzem, a za chwilę zerem!”

Zakończył Jerzy Janowicz i rzucił mikrofonem. Oto fragment kabaretu Dudek z dedykacją dla Jerzego „chama” Janowicza:-)

sonda

 

A oto idiotyczna „sonda” na Onet.pl Idiotyczna dlatego, że sprawa nie w „racji” ale w formie zachowania.

Udostępnij!

Dodaj komentarz