Jerzy "cham" Janowicz pokonany! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Jerzy „cham” Janowicz pokonany!

Jerzy „cham” Janowicz przegrał z Marinem Cilicem 6:3, 7:6, 4:6, 1:6, 3:6. Chorwacja wygrywa więc z Polską 3:1 a wynik meczu Michał Przysiężny – Borno Coric jest obojętny.

Nigdy nie cieszymy się z porażek polskich sportowców, ale to że „cham” Janowicz przegrał kolejny raz – bardo nas cieszy! Pies cię ganiał „Jerzyku”! Mamy nadzieję, że to twój ostatni występ w barwach biało-czerwonych!

Po pierwszym, przegranym 0:2 dniu meczu tenisowego Polska – Chorwacja odbyła się konferencja prasowa, na której Jerzy Janowicz zachował się jak cham, bufon, prostak, gówniarz!

Na pytanie Tomasza Tomaszewskiego odpowiedział:„Jest pan pseudo przyjacielem. Nie mam zamiaru z panem rozmawiać!”

To nie koniec! Gwiazdor nie wytrzymał, gdy padło pytanie do kapitana drużyny Radosława Szymanika, czy spodziewał się takiego wyniku po dwóch spotkaniach.

„Co to w ogóle jest za pytanie?” – zaatakował dziennikarza tenisista.

Tomasz Tomaszewski wraz z ojcem Bohdanem od lat komentują mecze tenisowe. Bohdan Tomaszewski jest prawdziwą „Legendą polskiego dziennikarstwa” i to nie tylko sportowego. Słynie szczególnie z relacji tenisowych. Przed wojną był wicemistrzem Polski juniorów. Pracuje jako dziennikarz od 1948 roku. Ma też w dorobku kilkanaście książek o sporcie.

Tomasz Tomaszewski, jako jeden z nielicznych, nie poddał się zbiorowemu uwielbieniu dla Janowicza i kilkakrotnie (słusznie!) krytykował jego grę i zachowanie. Negatywne uwagi dziennikarza dotyczyły też wypowiedzi ojca Jerzego Janowicza.

Porównał go do ojca Agnieszki i Urszuli Radwańskich, mówiąc:

„Obaj zdają się sądzić, że wszystko im się należy, bo mają dzieci, które dobrze grają w tenisa.”

Jak można tak się odzywać do dziennikarzy? Jak można się tak odzywać do ludzi starszych. Skoro Pan Bohdan Tomaszewski ma 93 lat – jego syn też jest już w dość „słusznym” wieku. Jak można?

Ponieważ nie jest to pierwsze takie zachowanie Janowicza, warto zapytać: Czy Polski Związek Tenisowy ukarze go za to?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij