Jerzy „cham” Janowicz pokonany!

Jerzy „cham” Janowicz przegrał z Marinem Cilicem 6:3, 7:6, 4:6, 1:6, 3:6. Chorwacja wygrywa więc z Polską 3:1 a wynik meczu Michał Przysiężny – Borno Coric jest obojętny.

Nigdy nie cieszymy się z porażek polskich sportowców, ale to że „cham” Janowicz przegrał kolejny raz – bardo nas cieszy! Pies cię ganiał „Jerzyku”! Mamy nadzieję, że to twój ostatni występ w barwach biało-czerwonych!

Po pierwszym, przegranym 0:2 dniu meczu tenisowego Polska – Chorwacja odbyła się konferencja prasowa, na której Jerzy Janowicz zachował się jak cham, bufon, prostak, gówniarz!

Na pytanie Tomasza Tomaszewskiego odpowiedział:„Jest pan pseudo przyjacielem. Nie mam zamiaru z panem rozmawiać!”

To nie koniec! Gwiazdor nie wytrzymał, gdy padło pytanie do kapitana drużyny Radosława Szymanika, czy spodziewał się takiego wyniku po dwóch spotkaniach.

„Co to w ogóle jest za pytanie?” – zaatakował dziennikarza tenisista.

Tomasz Tomaszewski wraz z ojcem Bohdanem od lat komentują mecze tenisowe. Bohdan Tomaszewski jest prawdziwą „Legendą polskiego dziennikarstwa” i to nie tylko sportowego. Słynie szczególnie z relacji tenisowych. Przed wojną był wicemistrzem Polski juniorów. Pracuje jako dziennikarz od 1948 roku. Ma też w dorobku kilkanaście książek o sporcie.

Tomasz Tomaszewski, jako jeden z nielicznych, nie poddał się zbiorowemu uwielbieniu dla Janowicza i kilkakrotnie (słusznie!) krytykował jego grę i zachowanie. Negatywne uwagi dziennikarza dotyczyły też wypowiedzi ojca Jerzego Janowicza.

Porównał go do ojca Agnieszki i Urszuli Radwańskich, mówiąc:

„Obaj zdają się sądzić, że wszystko im się należy, bo mają dzieci, które dobrze grają w tenisa.”

Jak można tak się odzywać do dziennikarzy? Jak można się tak odzywać do ludzi starszych. Skoro Pan Bohdan Tomaszewski ma 93 lat – jego syn też jest już w dość „słusznym” wieku. Jak można?

Ponieważ nie jest to pierwsze takie zachowanie Janowicza, warto zapytać: Czy Polski Związek Tenisowy ukarze go za to?

Udostępnij!

Dodaj komentarz