Nastula w Policji! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Nastula w Policji!

Jak ten czas leci… Jeszcze nie tak dawno (2003 rok, o ile pamiętam) zawodnik MMA Temil Teresiewicz miał kłopoty, a nawet został wywalony (później przywrócony) z policji, za udział w galach Mieszanych Sztuk Walki. Tak! Ten właśnie Temil, Temik, Temistokles, który w listopadzie 2002 roku na Targach Body Show – stoczył pierwszą w Polsce oficjalną walkę w Vale Tudo. Organizatorem walki był Mirek Okniński. Pamiętacie? Ja pamiętam:-)

A teraz… Jak podaje strona policja.pl

„Mistrz Olimpijski, Mistrz Świata, Mistrz Europy w Judo, a następnie zawodnik Mixed Martial Arts (Gale PRIDE, Sengoku, Fighters Arena, KSW) – Paweł Nastula prowadzi warsztaty szkoleniowe dla instruktorów służb mundurowych województwa podlaskiego. Scenariusz obejmował m. in. ćwiczenia pod okiem Mistrza, zajęcia praktyczne z wykorzystaniem laserowych trenażerów szkoleniowych, jak też taktyki zespołowego obezwładniania agresywnych osób. […] Tego typu rozwiązanie z pewnością pozytywnie wpłynie na skuteczniejsze interweniowanie podczas codziennej pracy mundurowych, podwyższając tym samym poziom bezpieczeństwa.”

Kibole.pl – pytamy nieśmiało: o czyj poziom bezpieczeństwa chodzi?

Zostaw odpowiedź

18 − ten =

GRZYBOBRANIA

Wielka ustawka w Dębicy!

Wielka ustawka w Dębicy i są wyroki. Ale najlepsze jest to, że piłkarze Igloopol Dębica też pójdą siedzieć! Marcina M. i Adriana B ...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij