O jednego podatnika mniej! Co ma państwo do naszego ryzyka!
KibolePLlogo
Home Artykuly O jednego podatnika mniej…

O jednego podatnika mniej!

Tekst z maja 2013. Nadal aktualny, nie zmieniłem ani jednego słowa. Zapraszam!

O jednego podatnika mniej!

Ale… o co chodzi..?

Postanowiłem włączyć się w dyskusję o patentach i uprawnieniach żeglarskich bardzo krótkim tekstem, opartym na własnym przykładzie.

Przykład osobisty. Załóżmy, więc, że…

Nie umiem grać w tenisa i nie umiem żeglować.

Kupuję sprzęt i ubiór do tenisa, wynajmuję trenera, kort i zaczynam. Po pierwszych podskokach dostaję zawału serca i umieram. Co ma do tego Państwo? Moim zdaniem nic, poza tym, że o jednego podatnika mniej.

Jednak, załóżmy, że przeżyłem i pragnę uprawiać żeglarstwo…

Kupuję żaglówkę, ubiór, wyposażenie, miejsce w porcie i wypływam. Przychodzi szkwał. Nie umiem nic zrobić, bom uderza mnie w głowę, umieram na skutek wstrząśnienia mózgu. Co ma do tego Państwo? Moim zdaniem nic, poza tym, że o jednego podatnika mniej.

 

Proszę Was o odpowiedź, bo od Państwa się odpowiedzi nie doczekam, – dlaczego większość ludzi uważa za oczywiste wydawanie uprawnień żeglarskich a nie tenisowych.

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam,

Na zdjęciach Piotra Grzędzielskiego: – „O krok od niebezpieczeństwa, podczas wywrotki w 1977 roku”. Na zdjęciu „kolorowym” – „Ogromne ryzyko wywrotki”. Załączony dokument to mój patent żeglarski z dawnych lat.

O jednego podatnika mniej!

 

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij