Ściema na Legii! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Ściema na Legii!

Mija czwarty dzień audytu na Legii!

Prezes Legii Warszawa Pan Bogusław Leśnodorski informuje, że:

„W sobotę (29.03) rozpocznie się zapowiadany wcześniej przez Klub zewnętrzny audyt bezpieczeństwa stadionu przy Łazienkowskiej 3. Przeprowadzi ją Select Management Security Ltd. – renomowana brytyjska firma specjalistyczna, która przyśle do Warszawy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zabezpieczaniu meczów piłki nożnej na Wyspach, w tym także podczas rozgrywek angielskiej Premier League.”

Zaglądamy na stronę firmy i czytamy:

Select Management & Security Ltd została założona w styczniu 2006 roku. Wniosek? Działa dziewięć lat i sama siebie nazywa „młodą, ale szybko rozwijającą się firmą”.

Prezes Legii informuje dalej:

„Do Warszawy przyjedzie dwuosobowy zespół audytorów, w skład którego wchodzą Andrew McQuillan i Peter Driver.”

Andrew McQuillan przez wiele lat „zabezpieczał setki meczów na całym świecie i odpowiadał za bezpieczeństwo kilku północnoirlandzkich stadionów piłkarskich.”

Peter Driver przez ponad 30 lat służył w policji hrabstwa Manchester. Przez wiele lat był dowódcą operacji policyjnego zabezpieczania meczów piłkarskich organizowanych przez Manchester United oraz Manchester City.

O fachowości audytorów zapewnia nas dr Seweryn Dmowski (pracownik Instytutu Europeistyki Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego) oraz doradca Zarządu Ekstraklasy S.A., oraz Prezes Fundacja Centrum Badań nad Futbolem.

Dr Seweryn Dmowski jest autorem takich publikacji, jak:

S. Dmowski, A. Szałański, Globalna gra. Futbol jako czynnik w stosunkach międzynarodowych, „Społeczeństwo i Polityka”, 2012, nr 2

I wielu innych na podobnym poziomie…. Opublikował też artykuł rozważający czy: race są bezpieczniejsze od fajerwerków……

Na marginesie: stawka £ 6.25 za godzinę roboty w ochronie, jaką oferuje Select Management & Security Ltd – to nie jest jakaś rewelacja w Anglii.

Szczególnie, że musisz posiadać:

„Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie!”

s6

Specjalność: protesty i demonstracje….

s5

Specjalność: wykopki….

s4

Specjalność: słuchanie muzyki….

s3

Specjalność: parkingowy….

s2

Specjalność: cieć….

s1

Specjalność: stanie z ręcami z tyłu! Umiesz tak? Czy Angole mają nas tego uczyć?

Dla mnie sprawą zasadniczą jest to, że polska firma (Legia) w kontaktach z polską policją i polskimi władzami, oraz – co najważniejsze – Polakami Kibicami posługuje się „ekspertyzą” firmy brytyjskiej! To jest ściema lub/i granda!

Oczywiście – każdy prywatny właściciel firmy może robić co chce! Zatrudniać kogo chce. Ale – jeśli działa „w kontakcie” z krajową władzą i policją – musi się liczyć z tym, że będzie mocno krytykowany…

Szanowny Panie Prezesie Leśnodorski! Ja też zrobiłem audyt, tak po cichu. Audyt w sprawie: „Czy koleś zza granicy może cokolwiek nam pomóc w kwestii bezpieczeństwa?” Moim Audytorem był emerytowany milicjant/policjant z Warszawy. Przeczytał o Pańskim audycie i powiedział: „Gówno może jakiś szeryf na naszym podwórku! To ściema!”

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij