Narkotyki i kradzione samochody!

Jak mawiał Pan Onufry Zagłoba na kartach sienkiewiczowskiej Trylogii: „Ostawcie go, to człek obłąkany!”

Minister Spraw Wewnętrznych Henryk (Ups!) Bartłomiej Sienkiewicz udzielił obszernego wywiadu gazecie Fakt z 30 marca 2014, w którym był uprzejmy wypowiedzieć się między innymi o Kibicach. Cytujemy fragmenty.

Fakt: Wypowiedział Pan wojnę kibolom, jak na razie jest przegrana. Ostatnio doszło nawet do odwołania meczu.

Henryk |(Ups!) Bartłomiej Sienkiewicz: Jakieś przykłady krajów które odniosły w tej dziedzinie spektakularny sukces?

Fakt: Wielka Brytania, Niemcy….

Heniek (Ups!) Bartek: Nam się udało wypchnąć bandytów z pewnego typu zachowań, jakie jeszcze 5 lat temu miały miejsce na polskich stadionach. Potem doszło do swoistej symbiozy między władzami klubów piłkarskich, a a stadionowymi bandytami. Symbolem końca tej symbiozy jest postawa właścicieli Zawiszy Bydgoszcz i Wisły Kraków. Myśmy od roku mówili klubom, że ma być odwrotnie. Nie ma być 2 tysięcy zakazów stadionowych wydanych przez sądy, a tylko 150 klubowych. Słynna wypowiedź szefa Legii, że policja ma się właściwie odczepić i że nie ma żadnego kłopotu z bandytami skończyła się tym, czym się skończyła Nie mamy w tej chwili innego mechanizmu niż zamykanie stadionów. Chcemy, żeby do kubów wreszcie dotarło, że nie pojadą na tej symbiozie, stracą na reklamach, a pierwsza ofiara śmiertelna z winy organizatora będzie dla nich oznaczać poważniejsze kłopoty.

Druga rzecz niezależna od tego – policja zwalcza stadionową bandyterkę od środka, bo w tle zawsze jest handel narkotykami, rozboje i kradzione samochody.

Komentarz Kibole.pl:

– Czy Państwo to słyszą, czytają, widzą? Polski Minister Spraw Wewnętrznych oskarża polskich biznesmenów – właścicieli klubów piłkarskich o sojusz z „bandytami”!

– Do czego to podobne, żeby Minister dyktował właścicielom przedsiębiorstw, firm – co mają robić? Może weźmie się też za trenerów i piłkarzy?

– Jak może Minister wypowiadać się w formie sugestii o reklamodawcach prywatnych klubów sportowych?

– Bezradny wariat oświadcza, że kilka osób bywających na meczach – handluje narkotykami i kradnie samochody. A on ich nie umie złapać!

To nie koniec! On w ostatnim zdaniu wywiadu, niczym Horpyna – przepowiada śmierć!

Facet ma 43 lata. Teoretycznie powinien być jeszcze sprawny umysłowo…

Udostępnij!

One comment

  1. Stara dobra szkoła czekisty – za mordę i do piachu ,całkowita ignorancja na to co faktycznie dzieje się na stadionach i nie tylko .Zamykanie stadionów dla przeciętnego Kowalskiego jako niezbędny element w walce z kradzieżami aut kolejny przykład logiki czerwonoarmisty -jak złapać czarnego kota w ciemnym pokoju -dla prawdziwego komunisty żaden problem nawet jeśli tego kota tam nie ma.

Dodaj komentarz