Narkotyki i kradzione samochody! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Narkotyki i kradzione samochody!

Jak mawiał Pan Onufry Zagłoba na kartach sienkiewiczowskiej Trylogii: „Ostawcie go, to człek obłąkany!”

Minister Spraw Wewnętrznych Henryk (Ups!) Bartłomiej Sienkiewicz udzielił obszernego wywiadu gazecie Fakt z 30 marca 2014, w którym był uprzejmy wypowiedzieć się między innymi o Kibicach. Cytujemy fragmenty.

Fakt: Wypowiedział Pan wojnę kibolom, jak na razie jest przegrana. Ostatnio doszło nawet do odwołania meczu.

Henryk |(Ups!) Bartłomiej Sienkiewicz: Jakieś przykłady krajów które odniosły w tej dziedzinie spektakularny sukces?

Fakt: Wielka Brytania, Niemcy….

Heniek (Ups!) Bartek: Nam się udało wypchnąć bandytów z pewnego typu zachowań, jakie jeszcze 5 lat temu miały miejsce na polskich stadionach. Potem doszło do swoistej symbiozy między władzami klubów piłkarskich, a a stadionowymi bandytami. Symbolem końca tej symbiozy jest postawa właścicieli Zawiszy Bydgoszcz i Wisły Kraków. Myśmy od roku mówili klubom, że ma być odwrotnie. Nie ma być 2 tysięcy zakazów stadionowych wydanych przez sądy, a tylko 150 klubowych. Słynna wypowiedź szefa Legii, że policja ma się właściwie odczepić i że nie ma żadnego kłopotu z bandytami skończyła się tym, czym się skończyła Nie mamy w tej chwili innego mechanizmu niż zamykanie stadionów. Chcemy, żeby do kubów wreszcie dotarło, że nie pojadą na tej symbiozie, stracą na reklamach, a pierwsza ofiara śmiertelna z winy organizatora będzie dla nich oznaczać poważniejsze kłopoty.

Druga rzecz niezależna od tego – policja zwalcza stadionową bandyterkę od środka, bo w tle zawsze jest handel narkotykami, rozboje i kradzione samochody.

Komentarz Kibole.pl:

– Czy Państwo to słyszą, czytają, widzą? Polski Minister Spraw Wewnętrznych oskarża polskich biznesmenów – właścicieli klubów piłkarskich o sojusz z „bandytami”!

– Do czego to podobne, żeby Minister dyktował właścicielom przedsiębiorstw, firm – co mają robić? Może weźmie się też za trenerów i piłkarzy?

– Jak może Minister wypowiadać się w formie sugestii o reklamodawcach prywatnych klubów sportowych?

– Bezradny wariat oświadcza, że kilka osób bywających na meczach – handluje narkotykami i kradnie samochody. A on ich nie umie złapać!

To nie koniec! On w ostatnim zdaniu wywiadu, niczym Horpyna – przepowiada śmierć!

Facet ma 43 lata. Teoretycznie powinien być jeszcze sprawny umysłowo…

1 reply to this post
  1. Stara dobra szkoła czekisty – za mordę i do piachu ,całkowita ignorancja na to co faktycznie dzieje się na stadionach i nie tylko .Zamykanie stadionów dla przeciętnego Kowalskiego jako niezbędny element w walce z kradzieżami aut kolejny przykład logiki czerwonoarmisty -jak złapać czarnego kota w ciemnym pokoju -dla prawdziwego komunisty żaden problem nawet jeśli tego kota tam nie ma.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij