Zamkną Muchę? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Zamkną Muchę?

Za koncert pocerowanej, bezbożnej staruchy, który zafundowała jej otępiałym fanom w sierpniu (podczas obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego!) w 2012 roku na Stadionie Narodowym – Ministra Sportu i Turystyki będzie się tłumaczyć w prokuraturze! Zostanie przesłuchana jako świadek w sprawie nieprawidłowości przy organizacji „wydarzenia”.

Joanna Mucha wyznaczona przez Tuska na misję zniszczenia polskiego sportu – zadanie wypełniła. Jednak, jak przystało na dobrego janczara* – dołożyła też coś od siebie i sfinansowała „koncert” perwersyjnej, lewackiej staruszki – kasiorą przeznaczoną na upowszechnianie siatkówki.

Jako „fan” ministry – jestem zadowolony, choć na pewno nie dojdzie do jej skazania. Jednak każda „wizyta” w prokuraturze to stress. A tego z całego serca życzę posłance, która ośmieliła się powiedzieć, publicznie że starych ludzi nie warto leczyć! Oraz, że starzy ludzie chodzą do lekarzy dla rozrywki. Wypowiedź z 02.02.2011

Janczarzy* Dzieci osierocone, porwane przez najeźdźcę, aby po przeszkoleniu, służyć mu bez żadnych zahamowań. Sądzę śmiało, że Pani posłanka Mucha jest sierotą, wychowaną przez komunistów w domu dziecka za granicą, a potem podrzuconą do Polski. Sądzę tak, bo nie wierzę, żeby Polka mająca rodziców – ośmieliła się tak powiedzieć o starych ludziach!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij