Zamkną Muchę?

Za koncert pocerowanej, bezbożnej staruchy, który zafundowała jej otępiałym fanom w sierpniu (podczas obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego!) w 2012 roku na Stadionie Narodowym – Ministra Sportu i Turystyki będzie się tłumaczyć w prokuraturze! Zostanie przesłuchana jako świadek w sprawie nieprawidłowości przy organizacji „wydarzenia”.

Joanna Mucha wyznaczona przez Tuska na misję zniszczenia polskiego sportu – zadanie wypełniła. Jednak, jak przystało na dobrego janczara* – dołożyła też coś od siebie i sfinansowała „koncert” perwersyjnej, lewackiej staruszki – kasiorą przeznaczoną na upowszechnianie siatkówki.

Jako „fan” ministry – jestem zadowolony, choć na pewno nie dojdzie do jej skazania. Jednak każda „wizyta” w prokuraturze to stress. A tego z całego serca życzę posłance, która ośmieliła się powiedzieć, publicznie że starych ludzi nie warto leczyć! Oraz, że starzy ludzie chodzą do lekarzy dla rozrywki. Wypowiedź z 02.02.2011

Janczarzy* Dzieci osierocone, porwane przez najeźdźcę, aby po przeszkoleniu, służyć mu bez żadnych zahamowań. Sądzę śmiało, że Pani posłanka Mucha jest sierotą, wychowaną przez komunistów w domu dziecka za granicą, a potem podrzuconą do Polski. Sądzę tak, bo nie wierzę, żeby Polka mająca rodziców – ośmieliła się tak powiedzieć o starych ludziach!

Udostępnij!

Dodaj komentarz