Pocałunki na KSW! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Pocałunki na KSW!

Okniński vs Ozdoba

Piotr Szymanowski/Kibole.pl rozmawia z Mirosławem Oknińskim. 25.03.2014 na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, podczas treningu Okniński Team.

O tym, czego jeszcze może się, jako trener, nauczyć od trenera Piotra Jeleniewskiego – mówi szczerze Mirosław „Miras” Okniński! Ocenia też Konfrontację Sztuk Walki 26. za której oglądanie zapłacił 39 złotych. O dziwo, Okniński uważa nie żałuje wydanych pieniędzy, bo KSW 26. ocenia bardzo dobrze. Jedyny mankament to postawa rywalki Kamili Porczyk, która według twórcy polskiego MMA walczyła zbyt chaotycznie.

Dlaczego nazwał Piotra Jeleniewskiego […]? Mam swoje powody! – mówi „Miras”.

Dlaczego tak ostro zareagował na wpis Kamila Walusia? Kto, kogo, jak i dlaczego obraził dowiecie się z tej rozmowy.

Czy przeprowadzając wywiad i cytując Kamila Walusia, nasz reporter Piotr Szymanowski nie bał się nokautu? Nie! Dlaczego? Dowiecie się już niedługo.

Ponadto: ocena występu na KSW 26. Arbi Shamaeva – surowa, ale nie przekreślająca zawodnika.

Oglądajcie też poprzednie materiały dotyczące MMA: scena z Pruszkowa i „Pierścień Ognia” with special guest Jonny Cash:-)

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij