„Juras”: kasa w MMA!

Łukasz „JurasJurkowski – liczy kasę, którą przeciętny, polski kibic może wyłożyć na oglądanie imprez Mixed Martial Arts. Dziś zobaczymy w Warszawie galę Konfrontacja Sztuk Walki 26. Trybuny Torwaru na pewno będą wypełnione, ale ile osób obejrzy KSW 26. w systemie Pay-per-view? Możemy się tylko domyślać. Płatność za oglądanie MMA wprowadziła już, co oczywiste, Ultimate Fighting Championship (UFC). Ponoć to samo ma w planach M1 Global.

Zatem, mówi „Juras”, możemy doczekać się, że wszystkie, najważniejsze marki Mieszanych Sztuk Walki będą dostępne tylko za pieniądze!

Zdaniem Łukasza – polska publiczność jeszcze nie jest na to gotowa, a organizatorzy przeceniają finansową determinację polskiego fana MMA.

Nie wiemy oczywiście ile UFC sprzedało dostępów na terenie Polski, ale zdaniem Jurkowskiego to liczba bliżej kilkudziesięciu sztuk, niż nawet kilku tysięcy. Kto z Polski będzie chciał oglądać M1 Global? Też raczej niewielu… Marcin Tybura nie jest w Polsce szczególnie znany, a Damian Grabowski powoli kończy współpracę z M1.

A wreszcie KSW – te gale bez Mameda Chalidowa i Mariusza Pudzianowskiego?

Czy polski fan MMA jest gotowy na wydanie – jak to obliczył Łukasz – kwoty od 50 do nawet 100 złotych miesięcznie na swoje hobby?

Posłuchajcie analizy Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. On zawsze wie, co mówi bo jest cały czas „w środku” polskiego (i nie tylko) MMA.

Zapytacie, jaka jest nasza – Kibole.pl – opinia na ten temat? Naszym zdaniem to nadawcy powinni płacić widzom, że oglądają ich „produkt”:-)

Cała wypowiedź na portalu MMAnia.pl

Dziś, na KSW 26 zmierzą się między innymi:

Kamila Porczyk – Irena Shaparenko;

Paul Sowiński – Michał Andryszak;

Goran Relijc – Karol Celiński;

Artur Sowiński – Anzor Azhiev;

Marcin Różalski – Nick Rossborough;

Michał Materla – Jay Silva.

Udostępnij!

Dodaj komentarz