Stop policyjnej przemocy!

Stop przemocy wobec Psów policyjnych!

Policja chce od wojewody pomorskiego zamknięcia części lub całości trybun na stadionie PGE Arena w Gdańsku. To efekt starcia kibiców gości z policją, do którego doszło na stadionie w sobotę po meczu Lechii z Widzewem Łódź.

„Samo zachowanie kibiców świadczy wyraźnie o demonstracyjnym lekceważeniu podstawowych norm prawnych” – mówi Michał Sienkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Tak! Tak, Panie Sienkiewicz z KWP w Gdańsku – świadczy!

A to, że w niektórych ujęciach filmu z owego „starcia” – widać i słychać niewinne Psy, wykorzystywane przez policję do straszenia ludzi – to nic?

Kibole.pl – Apelujemy do wszystkich organizacji pozarządowych, społecznych, Ludzi Dobrej Woli i mediów (nawet głównego ścieku) – zakończmy wykorzystywanie Psów i Koni w służbach typu policja i inne.

Zróbta se roboty na Politechnice w PółTusku!

PieseczekA

I jeszcze jedno. Nie za dużo tych Sienkiewiczów w policji? Jeden Sienkiewicz na urzędzie, drugi w komendzie… To tak „z ojca na syna”? Ta fachowość do spraw wewnętrznych? A gdzie Dzierżyński Junior?

Polecamy też:

„Dość pobłażania na stadionach!” – taki tytuł nosi artykuł opublikowany na Kibole.pl w dniu 3 marca 2014 roku. Do tej pory przeczytało go 11 tysięcy 472 osoby. Liczba komentarzy wciąż rośnie. Dołączcie i Wy, zapraszamy!

Kolejny artykuł, opublikowany 16 marca 2014 zawiera film ze „starcia” po meczu Lechia Gdańsk – Widzew Łódź. Sami zobaczcie, co to były za „starcia”!

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz