Prowokacja [?] Policji [?] - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Prowokacja Policji

Na meczu Lechia Gdańsk-Widzew (2:0) 15-03-2014 kibice „z pomocą” policji wchodzą do tunelu! To już naprawdę nie wymaga komentarza!

Warto tylko sobie uświadomić, że znacząca większość osób, które zostały tak potraktowane przez policję – ma prawo wyborcze! To oni mogą głosować na tego lub innego posła, a w efekcie na premiera oraz na prezydenta. Tak się traktuje Obywateli!

Materiał filmowy od od Lechia Karwiny / Doping Polskich Kibiców Gadżety Kibicowskie

4 replies to this post
  1. Bardzo dobrze. Debili trzeba krótko trzymać. Za samo stwierdzenie, że ktoś jest kibolem powinien zostać spałowany. Kibol to chuligan. Szacunek dla prawdziwych kibiców!

    • Sam się spałuj albo poproś kolegów z PO! Nic nie wiesz o prawdziwych Kibicach! Pewno chodzisz z teściową na mecze reprezentacji!

  2. Dzieciaki 12 letnie to kibole? byles tam? widziales to? krotko to trzeba CIebie na łańcuchu trzymać, za wypowiedzi, o ktorych nie masz zielonego pojecia pajacu..

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij