Szatan w sporcie!

Szatan przybiera czasem piękną postać, czasem makijaż lub charakteryzację (na zdjęciu Magdalena Wojtoń zaprasza na Fakty RMF FM). Wśród tematów na 13 marca 2014 widzimy między innymi pytanie o damsko-męskie drużyny piłkarskie. Jesteście „za”, czy „przeciw”? Na dziś, na godzinę 11.00 głosy rozkładają się po równo.

ankieta

Czas bić na alarm! W 1960 roku, czterej degeneraci z Liverpoolu, przebrani w garniturki – wydali wojnę cywilizacji europejskiej, kościołowi, obyczajom i rodzinie. Wtedy był to „tylko” big beat, teraz jest już szatan w czystej postaci!

Szatan atakuje też sport i poprzez sport!

Propozycja męsko-damskich drużyn sportowych jest celowym działaniem sił zła, zmierzającym do dalszego niszczenia wiary, rodziny, obyczajów.

Jako sportowcy, Kibice, Kibole – musimy stanowczo przeciwstawić się lansowaniu sportów „mieszanych” i jakiejkolwiek ich promocji.

Ten szatański spisek zaczyna się powoli, na wesoło, na luzie.

Przecież nie ma nic złego, jak sobie delikatnie pogramy w piłeczkę?

Nie ma nic złego, jak podstawię twojej dziewczynie nogę?

Jak wjadę wślizgiem w łydkę?

Przecież nie ma nic złego, jak sobie razem pójdziemy pod prysznic?

Nie ma nic złego, jak umyję plecy twojej dziewczynie?

A może pójdziemy razem boksować?

Chcesz w ryj? Nie! A twoja dziewczyna?

Kibice, Kibole! Nie ma się co obcyndalać! Pomysł „mieszanego” sportu trzeba wygwizdać i pilnować, żeby zaraza się nie rozniosła!

Moim zdaniem należy naciskać na Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Komitet Olimpijski i wszystkie polskie związki sportowe, żeby w porę postawić tamę takim pomysłom!

Co wy na to? Zapraszam do komentowania.

Udostępnij!

5 comments

 1. Ty debilu! Jak możesz pisać, że The
  Beatles to degeneraci! Czego ty sam słuchasz? Arki? Co złego że
  kobiety grają w piłkę z facetami, jeśli nie są oni brutalni?
  Masz jakieś obsesje, wszędzie widzisz tylko sex i patologię! Może
  weź zimny prysznic!

  1. No brawo… Początek wypowiedzi od „Ty debilu!”, to na pewno samo się obroni biorąc pod uwagę kwestie tak zwanej wojny o „tolerancję”. Może trochę są tu pominięte kwestie sportów drużynowych niekontaktowych, ale nie wyobrażam sobie w sportach kontaktowych drużyn mieszanych z najprostszego względu, fizyczne różnice nie pozwolą najlepszym kobietom rywalizować z mężczyznami z poza czołówki światowej różnych dyscyplin (nawet w szachach do, których nie jest wymagana ciężka praca fizyczna brylują mężczyźni). Drużyny mieszane w skokach narciarskich (temat akurat bliski polakom dzięki Małyszowi i Stochowi przede wszystkim, ale i np. biatlon również ma na IO sztafety mieszane) jest jednym z tych, w których to nie koliduje, ale nie wyobrażam sobie aby choćby w siatkówce wymieszać drużyny i jeszcze (Boże broń) wprowadzić zasadę parytetów, bo niestety to jedyny sposób aby kobiety miały szansę dostać się do takiej drużyny narodowej. Punktowanie takich pomysłów jest niezwykle istotne w tych czasach gdyż chyba tylko sfera sportowa jest w stanie dobitnie udowodnić szerszej grupie ludzi jaką głupotą są parytety i walka feministek o „równouprawnienie”.
   Pozdrawiam.
   Chwała Polsce narodowej i slava Ukrainie
   P.s. Edukujmy Ukraińców w kwestii historii, a nie spychajmy ich na margines.Bez silnych państw środkowej europy zjedzą nas ruscy siłowo (co nie oznacza brutalnie) bądź niemcy ekonomicznie.

   1. Fajny wpis o sporcie i za niego dzięki! Nie zgadzam się natomiast z sugestiami, żeby innych „edukować”. Nie ładujmy się w sprawy innych narodów. Może, jedynie, jeśli na przykład dzięki sportowi, poznajemy sportowców, trenerów kibiców z innych krajów – wtedy faktycznie można rozmawiać i o konfliktach i o niejasnych sprawach. Pozdrawiam

 2. sex się pisze bez „x” po polsku. seks. Zimny prysznic – dobry pomysł, ale dla ciebie bracie:-)

 3. Autor ma rację! Rewolucja w obyczajach
  i kulturze lat 60. była złem, a jej twórcy odwrócili się od Boga
  i wszelkich wartości. Wtedy zaczęło się wszystko, czego skutki
  dziś odczuwamy i cała degeneracja te Nergale i Madony te zespoły
  satanistyczne palenie Biblii, gender, napady na księży i kościoły!
  Trzeba dać temu odpór! I to wy – Kibole możecie robić i
  robicie. Choćby przez pielgrzymowanie na Jasną Górę. Jestem stary
  a gdy słyszałem wasze „Cześć i Chwała Bohaterom!” płakałem
  ze wzruszenia! Pozdrawiam tych wszystkich co tu piszą i czytają!
  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz