Walkower dla Jagiellonii! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Walkower dla Jagiellonii!

Coś mi ta sprawa przypomina… Jakoś się kojarzy… Kibice pobili się na trybunach podczas meczu Ekstraklasy. Ta konkretnie sytuacja miała miejsce przy Łazienkowskiej, w Warszawie na meczu Legia – Jagiellonia Białystok. Mecz przerwano po pierwszej połowie. Komisja Ligi przyznała Jagiellonii Białystok walkower 3:0. Legia musi zapłacić karę 100 tysięcy. Ponadto najbliższy mecz Legia – Wisła Kraków (16 marca) odbędzie się bez widzów. Oba kluby dostały też zakaz organizacji wyjazdów zorganizowanych grup kibiców na sześć miesięcy.

Mnie ta sytuacja kojarzy się ze…. ślubem!

Pan i Pani biorą ślub. Następnie razem z gośćmi udają się na wesele. Wesele toczy się spokojnie, aż tu nagle! Kilkunastu gości zaczyna się bić! Nikt nie ma siły ich uspokoić. Wpada policja i zatrzymuje walczących.

Wtedy pojawia się urzędnik stanu cywilnego i oświadcza, że zawarte przed chwilą małżeństwo – jest nieważne!

Nikt z gości nie może też uczestniczyć w żadnym innym ślubie przez 6 miesięcy! Dom weselny zostaje zamknięty na określony czas!

Prawo w Polsce jest do dupy. Podobnie jak przepisy porządkowe i wszystkie regulacje i regulaminy dotyczące sportu. Tego się już nie da naprawić! To trzeba rozwalić i ustanowić nowe.

Jest to sprawa bardzo pilna, bo znacząco wpływa na nastroje społeczne. Przynajmniej raz w tygodniu, w Polsce, wśród szumu medialnego odbywa się łamanie zasad zdrowego rozsądku! To jest naprawdę zły przykład dla wszystkich.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...