Policja vs Kibice! Znów! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Policja vs Kibice! Znów!

Race nad Wisłą!

Policja znów działa, jak słoń w składzie porcelany. Domaga się delegalizacji Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków. Z tego, co nam wiadomo – stowarzyszenie jest zarejestrowane w sądzie i to sąd stwierdził, że może działać. Ale – UWAGA! Policja uważa, że SKWK ma wśród swoich członków osoby, które nie przestrzegają prawa!

To kurwa zdelegalizujcie Platformę Obywatelską bo też ma w swoich szeregach nie tylko osoby nieprzestrzegające prawa, ale już skazanych przestępców!

Zdelegalizujcie reprezentację Polski w piłce nożnej, bo jej kapitanem był w ostatnim meczu osobnik skazany za korupcję! Dalej, jazda!

Policja chce też odebrania koncesji na wódę klubowej restauracji „U Wiślaków” jako kary za to, że z ogródka lokalu odpalono race, które wylądowały na stadionie Wisły podczas meczu z Ruchem Chorzów.

Taka wasza mać! To zdelegalizujcie Prezydentów Wszystkich Miast, bo to oni robią huczne sylwestrowe zabawy, na których race lecą wszędzie i straszą wszystkich! Dalej, jazda!

Zabierzcie koncesję na alkohol restauracji sejmowej, bo to z niej wychodzą pijani posłowie i senatorowie, żeby szkodzić Polsce!

Policja skarży się też, że podczas interwencji w ogródku restauracji była zaatakowana „kubkami z piwem!”

Dostać „cios” plastikowym kubkiem z piwem! To już się nadaje na wystąpienie o status kombatanta!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij