Policja vs Kibice! Znów! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Policja vs Kibice! Znów!

Race nad Wisłą!

Policja znów działa, jak słoń w składzie porcelany. Domaga się delegalizacji Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków. Z tego, co nam wiadomo – stowarzyszenie jest zarejestrowane w sądzie i to sąd stwierdził, że może działać. Ale – UWAGA! Policja uważa, że SKWK ma wśród swoich członków osoby, które nie przestrzegają prawa!

To kurwa zdelegalizujcie Platformę Obywatelską bo też ma w swoich szeregach nie tylko osoby nieprzestrzegające prawa, ale już skazanych przestępców!

Zdelegalizujcie reprezentację Polski w piłce nożnej, bo jej kapitanem był w ostatnim meczu osobnik skazany za korupcję! Dalej, jazda!

Policja chce też odebrania koncesji na wódę klubowej restauracji „U Wiślaków” jako kary za to, że z ogródka lokalu odpalono race, które wylądowały na stadionie Wisły podczas meczu z Ruchem Chorzów.

Taka wasza mać! To zdelegalizujcie Prezydentów Wszystkich Miast, bo to oni robią huczne sylwestrowe zabawy, na których race lecą wszędzie i straszą wszystkich! Dalej, jazda!

Zabierzcie koncesję na alkohol restauracji sejmowej, bo to z niej wychodzą pijani posłowie i senatorowie, żeby szkodzić Polsce!

Policja skarży się też, że podczas interwencji w ogródku restauracji była zaatakowana „kubkami z piwem!”

Dostać „cios” plastikowym kubkiem z piwem! To już się nadaje na wystąpienie o status kombatanta!