Wiceprezes Wisły zatrzymany! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Wiceprezes Wisły zatrzymany!

To już przekracza granice wyobraźni przeciętnego fana piłki nożnej! Petardy, czy też race, a może pociski moździerzowe, wystrzeliwane z ogródka restauracji Biała Gwiazda, lecą nad stadionem Wisły Kraków. Spadają na trybuny i boisko przed meczem Ekstraklasy Wisła Kraków – Ruch Chorzów. Sędziowie na chwilę przerywają spotkanie.

Następnie policja orientuje się że jest tuż obok miejsca, z którego strzelano! Biegnie więc tam szybko, żeby zatrzymać strzelców.

Na to w drzwiach lokalu staje Wiceprezes do spraw finansowych klubu Pan Piotr W. Jest pod wpływem alkoholu! Blokuje własnym ciałem wejście! W ogródku (chyba w ogrodzie) ukrywa się kilkuset kibiców!

Jak w pieśni Leonarda Cohena pod tytułem „Partyzant”.

„Stary człowiek dał schronienie, a wieczorem zmarł bez jęku… ”

Ale to kurwa było we Francji, podczas II Wojny Światowej!

Nieszczęsna Ekstraklasa apeluje do Ministra Spraw Wewnętrznych Pana Bartłomieja Sienkiewicza i Komendanta Głównego Policji o szybkie działania.

Ekstraklasa – jako struktura – jest bezradna i nie można jej obciążać sprawami, które daleko wykraczają poza sport!

Polecamy też artykuł na ten temat.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij