Palikoty idą po Kiboli! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Palikoty idą po Kiboli!

Ten artykuł opublikowaliśmy 9 marca 2014, ale dopiero dziś 21 marca dotarlismy do nagrania „konferencji”. W tym fragmencie głos zabiera ten taki z bródką i – UWAGA! – zaczynając od Prezydenta Rosji Putina – porównuje kibiców patriotów do ukraińskiego ugrupowania „Prawy Sektor”! Potem mówi, jak planuje nas Kibiców wychować! Naprawdę wsłuchajcie się w ten bełkot, bo jest w nim wiele groźby. Na razie to jeden staruszek i jeden kurdupel, ale… może mają już jakiś arsenal broni?

Materiał filmowy od wDolnymSlasku.pl

„Twuj Róh” to partia Spalonego Kota, czyli przytułek dla tych, co ucinają sobie jajka, biorą narkotyki, nie jedzą mięsa i odbywają mało estetyczne stosunki płciowe. Ta banda degeneratów, pod wodzą filozofa, zatrudniającego mordercę Księdza Jerzego Popiełuszki – wzięła się za Kibiców! Na razie we Wrocławiu! Lansują program „Sport bez nienawiści”.

Mają też spostrzeżenia. Na przykład Doktór Mirosław Tyrczyk pseudo „Etyk” zobaczył, że:

„Stadiony od wielu lat są miejscem agitacji politycznych, które odbywają się każdorazowo przy okazji meczów piłkarskich.”

Tak! Były, są i będą! Bo Kibice nienawidzili, nienawidzą i będą nienawidzić władzy tchórzy, odmieńców, transwestytów, lewaków i ateistów!

To lewackie bydle działające pod pseudonimem : ”Etyk” wyodrębnił trzy „gatunki” kibiców. Są to:

 • „Kibice upolitycznieni, którzy zajmują się podczas meczów propagowaniem pewnych wartości;
 • Kibole – czekający na zadymy;
 • Normalni fani, których jest coraz mniej!

Bydlę oświadczyło, że „Twuj Róh” stworzył:

Program, który ma wyeliminować dwie pierwsze grupy!”

Podstawowe założenia programu, jaki przygotował wrocławski „Twuj Róh”, to: dożywotnie zakazy stadionowe dla odpowiedzialnych za zamieszki oraz zwrot kosztów za spowodowane zniszczenia przez takie osoby; zakaz kwestowania na stadionach na rzecz „organizacji kibolskich i bojówek antysystemowych”; przygotowanie szeregu akcji o charakterze antyrasistowskim i przeciwdyskryminacyjnym.

Bydle, podpisujące się „Etyk” idzie dalej i zajmuje się też przestrzenią miejską.

Jego zdaniem wszystkie plakaty czy murale znajdujące się w przestrzeni miejskiej powinny być przed powstaniem konsultowane przez specjalną komisję. Jeśli symbole klubowe powiązane są z hasłami politycznymi (w rozumieniu Tryczyka także historycznymi) nie powinny znaleźć się w przestrzeni publicznej. Zestawienie nazwy klubu piłkarskiego z podpisem „wrocławscy patrioci” zdaniem filozofa jest niedopuszczalne. Chcielibyśmy wprowadzić taką swoistą cenzurę. Żadnych innych treści poza sportowymi – mówił „Etyk”.

mordy1

Podpis pod zdjęciem: „Od lewej siedzą” ale nie wiemy, kto jest kto. Tomasz Czajkowski (prezes „Twuj Róh” na Dolnym Śląsku), Robert Kwiatkowski (wiceprzewodniczący zarządu Jewropy Plus) oraz dr Mirosław Tryczyk podpisujący się „Etyk”.

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.
3 replies to this post
 1. ciekawe czy pan „etyk” dalej współżyje ze swoimi uczennicami z liceum. Pieprzy teraz o „multi-kulti” o ograniczeniach dla kibiców itp. a to największa menda jaka chodzi po Wrocławiu. „pan doktor” nagle taki medialny się zrobił i myśli, że już nikt nie pamięta jaki z niego „etyczny” koleś.
  Czekam aż karma wróci, a wróci.

  • Wróci! Spoko! „Nie bądź bezpieczny; Poeta pamięta, Możesz go zabić, Narodzi się nowy, Spisane będą czyny i rozmowy…”

 2. Nie mogę Patrzeć na typa, propaguje „tolerancje” a chce wprowadzić cenzurę. To żaden badacz, ino tchórz zwykły, co cienia swego się boi.
  Tylko strach może prowadzić do chęci ograniczania wolności słowa. Temu „panu” należy się bojkot – powtarza komunały zasłyszane w „tefałenach” i zasłania się Palikotem (gorzej być nie mogło) a w autobusie nos spuszczony do podłogi, w oczy nie patrzy ludziom, ciekawe czemu?:)

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij