Wojna z kibicami! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Wojna z kibicami!

Jak donosi – UWAGA! – Onet biznes i Telewizja SILESIA – nie ma na Śląsku większych problemów i wydatków, niż „wojna” z kibicami!

Przeczytajcie te bzdury!

„Konduktor plus policjant – śląska policja wypowiada wojnę kibicom. Funkcjonariusze w ostatnich dwóch tygodniach wystawili szalikowcom mandaty na łączną kwotę prawie 40 tys. zł. Za wyjazdy i dojazdy na mecze rozgrywane u siebie, kibice nie zwykli sami płacić, prawie każdy jeździ tu na gapę. Kontrolerzy boją się sprawdzać czy ktokolwiek kupił bilet. Tylko w ubiegłym roku, państwo na zabezpieczenie rozgrywek piłkarskich meczów wyjazdowych, specjalne pociągi i eskorty policyjne dla szalikowców wydało prawie 4 mln zł.”

Po pierwsze – nie „państwo”, bo Państwo to my! Pieniądze wydaje rząd. Nikt rządu o te wydatki nie prosił!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij