Kibole – trudny przeciwnik! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kibole – trudny przeciwnik!

No tego już za wiele! Pan redaktor Dariusz Tuzimek zamieścił na onecie długi artykuł, z którego zacytujemy tylko jeden, ale mocny kawałek:

Kibole to trudny i zdeterminowany przeciwnik. To nie są głupcy. Dobra organizacja, kontakty w świecie przestępczym, organizacja taka jak u „ludzi z miasta”. Duża część kiboli żyje ze swoich klubów, więc będą walczyć o kasę do końca, z olbrzymią determinacją. Kluby i działacze sami sobie z tym nie poradzą.

Szanowny Panie redaktorze! Pański artykuł powstał kilka dni po tym, jak policjanci zatrzymali 38 osób, a potem 35 zwolnili. Czy Pańskie tezy nie są przesadne wobec rzeczywistości?

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij