Warszawa zagrożona!

Jeśli nad bezpieczeństwem stolicy mają czuwać takie postaci, jak Pani Ewa Gawor i jej „Gwardia”, którzy przerywają mecz bo kibice zakołysali płotkiem – biada nam warszawiakom!

Gdy przyjdzie prawdziwe zagrożenie, czy to ze strony przyrody (powódź) czy to innych czynników – całe to Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Miasta Warszawy – posra się i spierdoli do Sochaczewa.

Dziś do „chóru oburzonych” dołączyli kolejni…

Ogłosili, że wydarzenia na Legii nie mogą mieć miejsca w cywilizowanym świecie!

A macie krzyż w waszej sali obrad? Bo w „cywilizowanym świecie” powinien wisieć na ścianie nad drzwiami! Macie, czy nie?

Zadziwiająca, wręcz pornograficzna, bydlęca pewność siebie typów, którzy kilka przebieżek po trybunach i kilka (niecelnych) ciosów uznają za zagrożenie.

Przecież jedynym poszkodowanym podczas wydarzeń na Łazienkowskiej jestem ja! Pisałem komentarz w takich nerwach, że palec wpadł mi między klawisze i się zadrapał:-)

Siądźcie wygodnie i czytajcie kolejne bzdury:

Stanowisko Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki Rady m. st. Warszawy z dnia 03.03.2014

w sprawie wydarzeń na Stadionie Miejskim przy ul. Łazienkowskiej podczas meczu pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok w dniu 2.03.2014

W niedzielę, podczas meczu piłkarskiego pomiędzy legią warszawa a Jagiellonią Białystok na Stadionie Miejskim przy ulicy łazienkowskiej doszło do wydarzeń, które nie mogą mieć miejsca w cywilizowanym świecie! […] Komisja zwraca się do pani Prezydent m. st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, o podjęcie działań w zakresie jej kompetencji, zapewniających normalne przeprowadzanie rozgrywek sportowych, do rozwiązania umowy dzierżawy stadionu włącznie.

Kibice, Kibole, Kibole.pl, „Bandyci Okołostadionowi”! Zapamiętajcie te nazwiska!

Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki

 1. Lech Paweł – Przewodniczący
 2. Marszałek Waldemar – Wiceprzewodniczący
 3. Szyszko Piotr – Wiceprzewodniczący
 4. Wiśniewska-Najgebauer – Wiceprzewodnicząca
 5. Czaykowski Michał
 6. Dubiel Zbigniew
 7. Gajewska Aleksandra
 8. Kalbarczyk Piotr
 9. Maciejowski Maciej
 10. Pabisiak Anna
 11. Rzońca Marcin
 12. Serzycki Michał
 13. Sybilski Tomasz
 14. Szreder Maria
 15. Wyszyński Maciej
 16. Żebrowska Alicja
 17. Żuber Bogdan

Udostępnij!

10 comments

 1. a to co jakiś sąd polowy się odbywa? nie potraficie zachować się na stadionie, musicie się napierdalać to załatwcie to przed meczem albo po nim! A nie macie za złe ludziom że dbają o bezpieczeństwo postronnych w tym rodzin z dziećmi!

  1. Jak by dbali o ludzi rodziny itp to by właśnie tego nie było.. A właśnie nic nie dbali, kibice Jagiellonii od samego początku coś kombinowali rzucali petardami właśnie w sektor rodzinny i nikt nic nie zrobił.. Jedno dziecko wylądowało w szpitalu, gdyby kibice Legii siedzieli dalej na miejscu to i tak by wyszła awantura bo kibice Jagiellonii wskakiwali na płot szarpali bramę wiec prędzej czy później by do tego wszystkiego doszło, kibice Legii woleli szybciej załatwić porządek zamiast naszej kochanej POlicji i tak wyszło. Legia W.F.H

   1. Jeśli ktoś faktycznie skrzywdził dziecko – trzeba tęgo człowieka złapać, udowodnić i osądzić. Nikt, kto chce siedzieć spokojnie, żadna kobieta, żaden dzieciak nie może być ofiarą!

 2. Zastanawiałem się czy jesteś tylko wyjątkowo głupi czy masz konkretnie nasrane pod kopułą – fragment o krzyżu jednoznacznie wskazuje opcję nr 2.
  W „cywilizowanym świecie” najważniejsze są dwa patyki na ścianie… oj, ty błaźnie ociosany z rozumu

 3. Tak! Tak, najważniejszy jest krzyż!
  On gwarantuje przyszłość naszą i Twoją też – zagubiony na
  razie przyjacielu. Rozumiem, że jeśli przyjdzie Ciebie pochować,
  wybierzesz na grób znak popularnej sieci szybkiego jedzenia czy może
  Myszkę Miki? Pan Bóg i tak będzie z Tobą, nie martw się!

  1. Nie, kmiotku, wybiorę kremację zwłok. Identyfikacja z symbolami nie jest potrzebna myślącemu człowiekowi, więc Myszka Miki i logo fastfoodowej sieciówki lata mi u pyty po tej samej orbicie co krzyżyk lub gwiazda Dawida.

   Skoro jednak tak lubisz się obnosić z jakimś logotypem (typowe dla post-plemiennej dziczy), to wydziaraj go sobie na czole – trochę ożywi to tę twarz o wybitnie agrarnej urodzie.

   A magicznym bliskowschodnim Mzimu, w które wierzysz możesz mnie nie straszyć, to nie działa – so sorry…

   1. Kremacja, czyli zostanie słoik popiołu. Gdzie postawią go Twoi bliscy? Na półce obok cukru i soli, czy na telewizorze?

Dodaj komentarz