Pomóżmy Anecie! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Pomóżmy Anecie!

Aneta ma 37 lat. Od 20 lat trenuje karate tradycyjne. W przeciągu swojej kariery sportowej osiągnęła wiele sukcesów. Ma czarny pas i jest instruktorem karate. 2 stycznia 2014r. trafiła na Oddział Intensywnej Terapii Medycznej z podejrzeniem sepsy. Przez okres dwóch miesięcy jej czynności życiowe były podtrzymywane przez respirator i dializy. W trakcie leczenia rozpoznano u niej toczeń wielonarządowy. W ciągu kolejnego tygodnia amputowano jej kończyny dolne, a dwa dni później obie dłonie. Dodatkowo martwica objęła część twarzy, czeka ją jeszcze plastyka nosa. W najbliższym czasie musi zostać poddana rehabilitacji oraz przygotowaniu do protezowania kończyn górnych i dolnych. Nowy rok zaczął się nieszczęśliwie. Aneta musi dostosować się do nowej sytuacji życiowej i nauczyć się żyć od nowa. Zwracamy się z prośbą o pomoc w sfinansowaniu kosztownej rehabilitacji i protez, które ułatwią mi powrót do życia.

Przekaż Anecie swój 1% podatku!

KRS 0000318521, cel szczegółowy: POMÓŻMY ANECIE. Konto na rzecz pomocy Anety jest już aktywne. Każda złotówka jest potrzebna!

KRS: Subkonto Anety: 03114018500000209664001037 Stowarzyszenie Warto jest pomagać, ul. Bema 7/6 65-035 Zielona Góra

KIEDYŚ TO ONA ZARAŻAŁA OPTYMIZMEM, POMÓŻMY JEJ, BY PONOWNIE UŚMIECH ZAGOŚCIŁ NA JEJ TWARZY!

Zajrzyjcie też na profil akcji.

 

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij