Szymon wybudzony ze śpiączki! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Szymon wybudzony ze śpiączki!

25.02.2014 (godzina 12.00) podczas zawodów cyklu Lotos Cup na Małej Krokwi w Zakopanem doszło do groźnego wypadku. 12-letni Szymon Olek z klubu LKS Klimczok Bystra upadł w czasie lądowania. Młody skoczek był operowany w Krakowie, jego stan określano jako ciężki.

03 marca2014 około godziny 10.00 – lekarzom ze szpitala dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu udało się wybudzić ze śpiączki farmakologicznej 12-letniego skoczka. Stan chłopca poprawia się. Może już samodzielnie oddychać. Zdaniem lekarzy czeka go jednak długie leczenie w szpitalu, a później rehabilitacja.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.