Boniek straszy! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Boniek straszy!

Już od samego rana Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zapowiada „gigantyczne” kary. Za co? Za to, że starsza, nerwowa (ale zadbana) kobieta Dyrektorka Biura Bezpieczeństwa Miasta Stołecznego Warszawy, Pani Ewa Gawor i jej urzędnicy przestraszyli się i przerwali mecz! Pan Zbigniew Boniek powiedział, że kołysanie płotkiem na trybunach to „stadionowy bandytyzm”. A odpowiedzialni za to, co stało się na Legii, poniosą konsekwencje.

Na kogo spadną drastyczne kary? Na Legię – bezpośrednio. Na kibiców – pośrednio.

Dlaczego jednak nikt nie udziela kibicom pomocy prawnej?

Dlaczego nikt nie zapyta nawet kibiców, czy nie chcieliby skarżyć prywatnie tych, od których dostali w mordę? Wiecie dlaczego? Bo tak naprawdę – nic się nie stało! Nikt tam nie zadał żadnego ciosu!

Jeśli Biuro Bezpieczeństwa decyduje o zepsuciu piłkarskiego święta, jakim jest każdy mecz – to niechże weźmie na siebie odpowiedzialność, że MY tego meczu nie zobaczyliśmy do końca!

Niech „bezpieczniacy” z ratusza HGW i Wojewoda – przeproszą NAS, za to że nie widzieliśmy meczu do końca!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij