Zadymiarz z Łomianek rozpoznany! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Zadymiarz z Łomianek rozpoznany!

Wczoraj warszawska policja, za zgodą prokuratury opublikowała wizerunki 15 osób, które… podczas meczu na stadionie Klubu Sportowego Łomianki 17 sierpnia 2013 r. miały naruszyć prawo. Był to mecz czwartej ligi pomiędzy KS Łomianki a Polonią Warszawa. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy te osoby rozpoznają.

Do dzieła więc! Policja prosi o pomoc, trza pomóc! Patrzę na te 15 twarzy i – nagle – jakbym dostał w szczękę! Toż to ja!

otwLom

Wszystko się zgadza. Byłem w Łomiankach podczas tego meczu. Stałem sobie obok policji, obok innych dziennikarzy, patrzyłem. Być może jestem winny, bo paliłem papierosa na obiekcie sportowym, a peta rzuciłem na trawę. Ale nie na boisko! Obok! Może też, gdy jadłem kanapkę to nie wrzuciłem papieru do kosza tylko gdzieś pod płot. No, sorry takie mam obyczaje…

Dogadamy się jakoś co do kary?

A teraz poważnie!

Policjanci z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Stołecznej Policji zatrzymali już dwóch pseudokibiców podejrzewanych o udział w zbiegowisku. Wraz z innymi jego uczestnikami mężczyźni dopuścili się gwałtownego zamachu na osoby i mienie. Zatrzymanym mężczyznom zarzuca się czynny udział w zbiegowisku i stosowanie przemocy w celu zmuszenia funkcjonariusza publicznego do zaniechania prawnej czynności służbowej.

Kibice! Kibole! Kibole.pl! Wierzcie mi, że prokuratura i policja się myli!

17 sierpnia 2013 roku w rejonie boiska i na samym boisku – nie wydarzyło się nic, co można by uznać za gwałtowne!

Natomiast to, co stało się później z przetrzymywanymi przez policję w autobusach kibicami Polonii Warszawa – też pamiętam! Widziałem na własne oczy ślady ataku gazem i stan osób którym kazaliście dusić się w zamkniętych autobusach.

Więcej o „zadymie” znajdziecie na Kibole.pl w dawniejszych artykułach.

Kibolski terror” i „Prowokacja policji”

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij