Radio Kibicowskie gra!

To trzecia prezentacja w ramach naszej akcji „Wolne media dla Kibiców!” Zaczęliśmy do profilu Fanatyczki, następnie pokazaliśmy Kibicowską Wyprawę Rowerem przez Polskę. Fanatyczki – to społeczność, która się dynamicznie rozrasta. Wyprawa Rowerowa to akcja charytatywna – prowadzona jednoosobowo, scalająca kibiców wielu klubów w szlachetnym celu. Teraz czas na medium w pełnym tego słowa znaczeniu!

Radio Kibicowskie! Posłuchacie go tutaj.

Słuchając, przeczytajcie co o powstaniu radia napisał nam Łukasz (Odra Opole).

„Zacząłem samemu, ale sprawy osobiste na chwilę mnie zatrzymały. Kiedy się ogarnąłem – powiedziałem sobie, że to radio MUSI powstać! Kilka dni mocno działałem, z wielkim zaangażowaniem i… udało się! Po kilku dniach pomoc zaoferował Mateusz ze Śląska Wrocław i działaliśmy już we dwóch. Mateusz pracował z wielkim poświęceniem i dzięki temu radio rozwijało się dość szybko. Na początku mieliśmy tylko wykupiony serwer radia i jechaliśmy na darmowym hostingu www, po około trzech tygodniach odezwała się do nas trzecia osoba do pomocy Kuba z Lechii Gdańsk – chłop na prawdę ogarnięty to było by grzechem nie skorzystać pomocy przy radiu jeszcze tam kilka osób zgłaszało się do pomocy prowadzenia radia ale było nas już trzech ogarniętych chłopa więc więcej nam nie było potrzeba. Radio się rozwijało coraz lepiej więc co za tym idzie ulepszanie radia było konieczne więc zaczynaliśmy od wykupienia więcej slotów (sloty to ilość słuchaczy na radiu w jednym momencie) oraz wykupiliśmy hosting i domenę oraz Autopilota żeby radio grało 24/7 dla kibiców. Skład nic się nie zwiększył i nie zmniejszył ani nie zmienił dalej ta sama trójka. Założyłem radio po to żeby w jednym miejscu była muzyka kibicowsko/patriotyczna nigdy nie mieliśmy na celu zarabianie na radiu i nigdy nie będziemy! radio 100% darmowe,prezenterzy też nic nam nie płacą za to że grają u nas bo chodziły po necie takie plotki na AutoPilota są wgrane Ogólno kibicowskie i Patriotyczne a podczas audycji live (gdy gra dany prezenter) można u niego zamawiać nuty swojej drużyny. Za zamawianie nuty oraz pozdrowień też nic nie trzeba płacisz RADIO DLA KIBICÓW OD KIBICÓW!
Kim jesteśmy? Ja (Łukasz) obecnie pracuję jako brukarz. Jestem fanatykiem Odry Opole. Mateusz jest magazynierem i fanatykiem Śląska Wrocław. Kuba to lakiernik zagorzały fanatyk Lechii Gdańsk.
Jesteśmy patriotami! Wszyscy!
Kim są nasi słuchacze? Wiesz co… Nie pytamy nikogo o nic. Żeby nie czuli się, jak na komendzie:-)”

Kibice! Na razie jeszcze nie przeważymy mediów głównego ścieku. Ale… Jest już tyle wspaniałych inicjatyw. Trzeba się wzajemnie informować, pomagać, promować i zawiadamiać o ważnych wydarzeniach. Działajmy!

Nasz artykuł o Fanatyczkach oraz o Kibicowskiej Wyprawie Rowerem przez Polskę – polecamy:-)

 

 

Udostępnij!

4 comments

  1. To artykuł z lutego. O co konkretnie chodzi? Napisz jasno, jakbyć mówił do konkretnej osoby? Inaczej nie warto się odzywać. Pozdrawiam

Dodaj komentarz