UPDATE #2 Tracimy „Następców Małysza”! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek UPDATE #2 Tracimy „Następców Małysza”!

26 luty, godzina 9/00 – Podczas operacji usunięto krwiak z mózgu. W nocy diagnoza za pomocą tomografu wykazała pewną poprawę. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, lekarze zdecydują o wybudzaniu skoczka ze śpiączki farmakologicznej.

25.02.2014 godzina 18.30 – w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie zakończono operację młodego skoczka. Szymon jest teraz na oddziale intensywnej terapii.

Kibice! Kibole! Módlmy się, żeby z tego wyszedł….

25.02.2014 (godzina 12.00) podczas zawodów cyklu Lotos Cup na Małej Krokwi w Zakopanem doszło do groźnego wypadku. 12-letni Szymon Olek z klubu LKS Klimczok Bystra upadł w czasie lądowania. Młody skoczek jest obecnie operowany w Krakowie, jego stan jest ciężki.

Policja bada na miejscu okoliczności wypadku. Organizatorzy twierdzą, że skocznia była dobrze przygotowana.

Rodzicie skoczków jednak powiedzieli, że skocznia była oblodzona, niebezpieczna, a upadków było więcej.

Każdy sport jest niebezpieczny, ale są takie w których bezpieczeństwo zawodników zależy w olbrzymim stopniu od pracy ludzi przygotowujących zawody i odpowiedzialnych decyzji.

Oby wszystko się dobrze skończyło…

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij